Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Динило Dendi Ішутін повідомив, що команда вирішила розійтися з перуанським гравцем MoOz і підшукує нового гравця у склад B8 з Dota 2. Також команда виклала декілька професійних фото з Мексики, де вони грали перший сезон DPC і де будуть грати й надалі.

Вітання,
Хочу поділитися з вами змінами у складі Dota 2.

Ми розлучаємося з MoOz та дякуємо йому за цінний досвід у нашій команді, а також неймовірні моменти, які він нам подарував. Бажаємо MoOz всього найкращого у його майбутніх починаннях. 

Ми вже шукаємо нового таланта, який доповнить нашу банду. Дякуємо за вашу підтримку, стежте за оновленнями.

Читайте також: Кіберспорт не справжній спорт. Пояснюємо на прикладі бійки футболістів українського Мінаю та російського Шинніка

Материалы по теме

Український клуб B8 гарантував собі слот у ESL Challenger League S45, через яку можна потрапити у EPL

0

Український клуб B8 переміг у півфіналі ESEA Advanced Season 44 Europe і гарантував собі слот у ESL Challenger League S45. За квоту підопічним Dendi довелося боротися з іншим українським колективом Iron Branch і матч вийшов дуже рівним і не простим.

ВІДЕО з буткемпу команди B8, яка готується до RMR BLAST Major

0

Журналістка Діана Федченко побувала на буткемпі української команди B8, яка активно готується до виступу на RMR BLAST Major. Пропонуємо і вам подивитися, чим живе українська команда в умовах війни і як готується до майбутнього надважливого турніру.

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

Сам Гейб Ньюелл привітав Dendi з мільйоном підписників на Twitch

0

Сам Гейб Ньюелл — засновник Valve, компанії, яка створила гру Dota 2, на трансляції поздоровив Данила Dendi Ішутіна з мільйоном підписників та Twitch.