Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий український коментатор Dota2 Роман Лєпьохін зробив великий пост про війну. Далі пряма мова.

Довго не міг зрозуміти, звідки в мене постійне відчуття того, що я бачив таку поведінку людей? Вся ця атмосфера безпросвітного піз..ця довкола вже була в моєму житті. Я маю на увазі постійні злі знущання, погрози “розбомбити” та єхидні смішки від людей часто не обтяжених інтелектом?

Це ж школа. Найпростіша школа. Відразу перед очима промайнули миті, коли “головний задира”, користуючись фізичною перевагою, діставав усіх навколо себе. Хтось давав йому решту і він відставав, знаходячи собі іншу жертву. Хтось просто його ігнорував доти, доки його “докучання” не переходили всі можливі межі дозволеного, після чого справа часто доходила до розбирань з боку батьків. Але одне я запам’ятав особливо виразно – згодом, всіх це дістало і люди просто стали дистанціюватися від хулігана. Іти з місць, куди він приходить гуляти, виходити зі їдальні, коли він приходив поїсти і повністю ігнорувати всі його словесні нападки на людей. До фізичних контактів справа не доходила, тому що в нього було розуміння ситуації. Як би ми не сварилися між собою, проти цього кадру всі стояли одне за одного.

Минув час і цей хлопець залишився в оточенні виключно таких же агресивних дол…бів, як і він сам. Ми часто бачили їх на набережній вечорами. Спочатку в компанії “мокрого”, а потім і вже важчих речовин. Нікого з них вже досить давно я особисто не зустрічав, але зі спілкуванням із однокласниками знаю, що частина цих хуліганів уже відпочиває у землі, а частина активно до цього рухається. Озираючись у минуле, особисто мені шкода багатьох людей навколо цих покидьків. Адже були дівчатка, які “залітали” та отримували незавидний життєвий досвід. Були школярі, яких били за часів навчання. Були слабкі духом знайомі, які під впливом своїх “сильних” побратимів так само ставали агресивними долбоєбами і скочувалися туди ж.

Зараз масштаби зовсім інші: люди покидають країну, де немає війни. Серед моїх знайомих величезна частина або вже покинули РФ, або планують це зробити найближчим часом. “Мізки” країни їдуть так швидко, такого ніколи в історії ще не було. Ну, а продовження історії ми знаємо. Мені лише шкода тих, хто все розуміє, але через різні фактори не може звалити і кого цей Долб..бістан забере з собою.

Материалы по теме

“Організатори турнірів потрапили в пастку, яку самі і створили” – коментатор Dota 2 розкритикував сучасну систему проведення турнірів

Ветеран коментаторського ремесла Роман Casper Лепьохін розкритикував систему, за якою зараз проводяться всі турніри по Dota 2. На думку експерта турнірним операторам стає дедалі складніше показувати гарну статистику переглядів через втрату глядацького інтересу, тому вони вигадують затягнуті в часі і безглузді системи проведення, які просто знецінюють матчі.

“В гривнях там було сім знаків”, – монументальне інтерв’ю з Casper про відмову працювати з росіянами на TI, війну студій та багато іншого

В мережі з’явилося надзвичайно цікаве інтерв’ю, яке Олексій yXo Малецький взяв у апологета коментування Dota 2 Романа Casper Лєпьохіна.  З відео ви дізнаєтеся про те, як Каспер прийшов у кіберспорт, як починалися перші TI, про війну студій Maincast проти  Starladder та Maincast проти Weplay, про те, як Каспер відмовився від семизначного гонорару на The International

Casper розповів, як його спочатку запросили на The International 11, а потім не взяли, бо почав піднімати складні питання

Роман Casper Лєпьохін розповів, як його запросили працювати на The International 11, як він вніс пропозиції і як його в результаті не взяли. Вчинки Vavle відомий коментатор Dota 2 порівняв з вчинками своїх дітей, яким 14 років на двох.

Mrs.Marple опублікувала відео 24.02, в якому розповіла історії війни для трьх українців та росіянина

Росіянка Марія Єрмоліна, відома як Mrs.Marple випустила відео, в якому відомі кіберспортивні діячі Dota 2 розповіли про свій досвід війни. Героями відео стали Droog, b2ru, Casper та навіть росіянин Solo, який давно оселився в Україні.