Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Chaos Esports Club выиграли Intel Extreme Masters XV — Beijing Online для Северной Америки. В финале соревнования команда обыграла Triumph со счетом 3:1 по картам.

Chaos вышли в плей-офф со второго места группы А, а их оппоненты по финалу со второго места группы В. В полуфинале команды обыграли Team Liquid и Evil Geniuses со счетом 2:1 по картам.

Сетка плей-офф:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: IEM Beijing Online 2020 стал лучшим турниром для Perfecto в составе NAVI

Intel Extreme Masters XV — Beijing Online для Северной Америки прошел в период с 6 по 22 ноября в онлайне. 8 коллективов разыграли общий призовой фонд в размере $70,000, очки Pro Tour и слот на IEM XV — Global Challenge.

Распределение призового фонда:

  1. Chaos — $35,000 + IEM Global Challenge 2020;
  2. Triumph — $15,000;
  3. Evil Geniuses — $6,000;
  4. Liquid — $6,000.

Источник

Материалы по теме

VALORANT обігнав всі кіберспортивні шутери як за загальними переглядами гри на Twitch, так і за популярністю трансляцій Чемпіонатів Світу

Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим серед Чемпіонатів Світу по шутерам враховуючи CS:GO. Такого результату вдалося досягти через відносно низькі показники переглядів Мейджору в Ріо у порівнянні з весняним Мейджором в Антверпені.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.

Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

CS:GO — остання версія Counter-Strike, випущена у 2012 році зараз є однією з найпопулярніших дисциплін кіберспорту у всьому світі.