Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Blizzard оголосила про повернення Чемпіонату Світу з Overwatch через три роки перерви, пов’язаної з пандемією. На відміну від франшизних ліг, де беруть участь професійні команди, в Overwatch World Cup змагаються команди, що представляють певні країни.

На Overwatch World Cup будуть змагатися представники 36 країн, які назвуть у січні. 16 найкращих країн вийдуть до групової стадії, яка проходитиме на ЛАНі. За її результатами вісім національних команд зіграють Play-off. 

До великої перерви Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй проходив чотири рази. На останньому турнірі у 2019 році перемогла команда США, а три попередні роки найкращими були гравці з Південної Кореї. Саме вони вважатимуться фаворитами і цього року. 

 

Збірна України брала участь у змаганнях лише один раз у далекому 2016 році і виступ був невдалим, українці посіли останнє місце в групі. Поки невідомо, де будуть проходити фінали Кубку Світу, але раніше вони відбувалися на Blizzcon.

Читайте також: Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Материалы по теме

Blizzard спільно з дизайнером Han Kjøbenhavn презентували колекцію «Chthonic Penumbra», присвячену Diablo IV. Показ відбувся на тижні моди в Мілані

На тижні моди в Мілані розробник гри Diablo IV компанія Blizzard презентувала тематичну колекцію одягу в стилі гри під назвою «Chthonic Penumbra». Автором колекції став данський модельєр Han Kjøbenhavn.

Activision Blizzard виплатить 35 мільйонів доларів SEC по справі про домагання та дискримінацію

Видання Bloomberg повідомило, що Blizzard виплатять 35 мільйонів доларів штрафу SEC (Комісії по цінним бумагам та біржам США). Річ у тому, що компанія порушила ряд законів США після того, як навколо неї почалося розслідування, пов’язане з випадками домагань та дискримінації у компанії.

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch, в якому братимуть участь національні команди з 36 країн, де гра найбільш популярна

0

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй, де братимуть участь колективи з 36 країн світу. Обирали країни за результатами популярності гри, тобто де гра популярна, там і проходять відбіркові. Звісно, України серед країн-учасниць не буде.

У Китаї відключили всі сервери Blizzard після того, як американська компанія так і не змогла домовитися з представником в країні

У континентальному Китаї офіційно відключали всі сервери всіх ігор Blizzard і всі гравці втратили доступ до своїх акаунтів. Тепер, щоб пограти в ігри Блізів, китайцям доведеться реєструвати акаунти в інших регіонах, якщо це взагалі буде можливе.