Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У румунському місті Яси стартував 15 чемпіонат світу від всесвітньої федерації  кіберспорту IESF. Ймовірно турнір стане наймасштабнішою за кількістю представлених країн подією в історії кіберспорту.

За даними організаторів у фінальній частині змагань беруть участь 700 гравців, загалом же турнір охопив 111 країн. Цього року змагання проходять у семи дисциплінах, серед яких кілька ПК і кілька мобільних. 

Від всіх інших кіберспортивних подій турнір IESF насамперед виділяється тим, що на ньому змагаються не команди чи клуби, а збірні країн, які представляють саме свою країну і свій прапор. 

Український прапор прикрашає фасад мерії міста Яси.

Не можна не відзначити і те, що IESF чи не єдині в кіберспорті, хто цього року заборонив участь збірних Росії та Білорусі, тому на турнірі ми не побачимо натовпу росіян, як це, наприклад, є на The International від VALVE. 

Церемонія відкриття буда обставлена помпезно. Все відбувалося перед величною мерією міста і супроводжувалося візуальним шоу, коли на будівлі мерії проектувалися ролики, що презентували ігри, а над куполом будівлі зграя дронів формувала логотипи ігор. Вся ця фієрія супроводжувалася потужними феєрверками.

Логотип CS сформований дронами над мерією міста Яси.

Відкрив церемонію відомий ведучий Джеймс Бенкс, після чого всі країни по черзі виходили зі своїми прапорами. На трансляції, яка в прямому ефірі велася також з дрона можна було побачити заповнену площу перед мерією, бо проведення події такого рівня викликало зацікавлення у місцевої публіки. 

Подивитися на церемонію відкриття світу зібрався натовп.

Запис трансляції церемонії відкриття Чемпіонату світу IESF

 

Українська збірна зіграє одразу у чотирьох дисциплінах: CS:GO, Dota 2, PUBG Mobile та Mobile Legends. В кожній з цих дисциплін розігрується по 100 тисяч доларів США. 

CS:GO

Dota 2

PUBG Mobile

Mobile Legends

У цьому репортажі ми будемо оновлювати результати ігор. Слідкуйте за подією та вболівайте за збірну України! 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.