Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Данило ZEUS Тесленко прокоментував своє ставлення до російських гравців, які зобразили Z-свастику на своїх стікерах до Мейджора. На думку легендарного гравця для того, щоб скандал улігся гравці мають пояснити свою позицію та сказати, що сталася помилка, інакше це буде сприйнято як відкрита підтримка війни.

Якщо хлопці це випадково написали, то навіщо росіяни тоді це підтримують і захищають? Це дивно, як можна підтримувати свастику? Для мене це лячно. Я багато вивчав Другу Світову, я думав, що таке більше ніколи не повториться і коли я бачу, що росіянам це подобається я цьому дуже дивуюсь.

У цій ситуації хлопцям потрібно пояснити свою позицію, вибачитися, сказати, що це не спеціально вийшло, що ми не підтримуємо війну.

Я особисто вважаю, що в цей момент літери Z і V є свастикою, Z не потрібно видаляти з ніку, але не треба її виділяти або десь дописувати, бо це символіка, яка закликає до війни. І той, хто це виділяє, отже, він підтримує війну. Цивілізовані люди не хочуть війни, тим більше у Європі. Ті, хто показують Z, вони підтримують війну.

Раніше ми писали, що після виходу стікерів, присвячених Мейджору в Бельгії розгорівся черговий скандал. Двоє російських гравців очевидно виділили букву Z у своїх автографах. 

Материалы по теме

C9 sh1ro щодо скандалу про наліпки гравців CS:GO: «Не шукайте прихованого сенсу там, де його немає»

0

Новоспечений гравець Cloud9 sh1ro, коментуючи скандал з Z-свастикою на своїх наліпках, очікувано не засудив війну і фактично сказав, що нічого не трапилося.

Російськи гравці вирішили хайпонути та зробили стікери з Z-свастикою? Реакція українського комьюніті

Здається росіяни реально з’їхали з глузду. Стікери декількох російських гравців вийшли з явно виділеним символом «Z», що виглядає відвертим знущанням в обставинах, що склалися.Особливі питання викликає стікер Shiro, в якого букви Z навіть немає у ніку, він її приписав просто по приколу заради хайпу.

Чому Valve в Steam банить за українські прапори, але не банить за Z-свастику? Користувач форуму DOU провів розслідування

На порталі gamedev.dou.ua з’явилася тема про те,  як компанія Valve, а скоріше її співробітники фактично підтримують війну. Суть у тому, що адміністратори стіма видаляють проукраїнські аватарки, ілюстрації та нікнейми в той час, як ніяк не реагують на Z-свастику та проросійськи прояви.