Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организация Clutch Gaming представили состав и тренера команды на следующий сезон NA LCS.

maxresdefault

Нам «LirA» Тэ Йо и Аполло «Apollo» Прайс предыдущий сезон провели в составе Team EnVyUs. Колин «Solo» Эрнист два сезона провел в Gold Coin Uninted, но команда так и не смогла пройти в NA LCS.

Clutch Gaming станут одними из десяти участников франшизной модели NA LCS. Слотом владеет баскетбольный клуб «Хьюстон Рокетс». В 2018 году команды получат постоянное членство в лиге, а доходы от турнира распределят поровну между организаторами, клубами и игроками. Коллективы, которые сохранили слот в чемпионате, выплатят Riot Games $10 млн, а новые участники — $13 млн.

Состав Clutch Gaming:

 Нам «LirA» Тэ Йо
 Аполло «Apollo» Прайс
 Николас «Hakuho» Сержент
 Колин «Solo» Эрнист
 Фабиан «Febiven» Дипстратен
 Дэвид «Dlim» Лим (тренер)

Материалы по теме

В Росії влаштували полювання на кіберспортсменів, які підтримали Україну. Під роздачу потрапили Noone і Solo

0

Схоже українському дотеру Noone не вдасться всидіти на двох стільцях – грати в спонсорованій росіянами команді і одночасно бути патріотом України. На одному з найбільших Z-телеграм-каналів підняли питання щодо того, що українець, який обіцяв віддавати частину зарплати на ЗСУ, грає в команді, яку спонсорує російський букмекер PARI.

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

Ghostik запустив свій українськомовний канал на Youtube. Перший блог про NAVI

Відомий український гравець Ghostik зробив свій українськомовний канал і планує розвивати український контент. Перший влог присвячено звільненню з NAVI Олексія Solo Березіна.

NAVI звільнили ще одного росіянина. Команда розсталася з Олексієм Solo Березіним

Український клуб Natus Vincere повідомив про звільнення ще одного росіянина. Цього разу було звільнено капітана складу з Dota 2 Олексія Solo Березіна.