Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Coca-Cola зробила потужну інтеграцію свого продукту разом з Riot з грою League of Legends. Компанія випустить спеціальний ексклюзивний смак Coke Ultimate, який буде доступним у варіантах з цукром та без у спеціально брендованій пляшці.

Новий смак пропонує відчути яким на смак є експірієнс.

Продажі нового смаку стартують з 12 червня у США та Канаді і мають відбутися й в інших країнах світу, але лише у варіанті без цукру. Продаватися лімітований напій буде лише обмежений час. 

 

З 7 по 18 червня гравці можуть розблокувати емоції на тему Coke Ultimate у LOL. Крім того, використовуючи QR-коди на пляшках Coca-Cola Ultimate, шанувальники можуть знайти багато інших цифрових можливостей від Coca-Cola Creations.

Материалы по теме

Ймовірно Riot планують випустити анімаційний фільм за всесвітом VALORANT

0

Джерела повідомляють, що у 2025 році вийде фільм по всесвіту VALORANT. За інформацією твітера Valorant News & Updates вже 13 жовтня 2024 року вийде трейлер анімаційного фільму по шутеру від Riot.

Riot Games оприлюднили програму розвитку кіберспорту VALORANT. Вони проведуть протягом року 40 ланів по всьому світу

Riot Games повідомили чудову новину для аматорської сцени VALORANT. У найближчий рік розробник гри планує тісно співпрацювати з локальними організаторами і провести 40 турнірів в регіонах EMEA, APAC та Америці. Турніри проходитимуть у міжсезоння.

Riot показали нового персонажа та геймлей майбутнього файтинга Project L

Riot Games показали черговий ролик зі свого файтингу Project L. У відео можна побачити нового героя Yasuo та роздивитися багато цікавих подробиць нової гри.

ВІДЕО! Гімн до Чемпіонату світу з VALORANT за дві доби зібрав понад 1,6 мільйони переглядів

0

Напередодні початку Чемпіонату світу з VALORANT розробник гри Riot Games презентували традиційний гімн гри. Щороку компанія робить колаборацію з відомими музикантами для створення унікальних музичних композицій до своїх найбільших турнірів.