Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Marcelo «coldzera» David, игрок команды  SK, получил медаль лучшего игрока турнира Intel Extreme Masters Season XII Sydney, который прошел с 3 по 7 мая в Австралии.

iem-cold2

Во время игр групповой стадии Marcelo «coldzera» David не показал ничего особенного, основную работу за него сделали Fernando «fer» Alvarenga и Gabriel «FalleN» Toledo. Однако в плей-оффе coldzera в очередной раз доказал, что не просто так стал лучшим игроком 2016 года по версии HLTV, завершив турнир с разницей убийств/смертей +57 и рейтингом 1.26.

Эта медаль стала пятой для coldzera, предыдущие четыре он получил на MLG Columbus 2016, ESL Pro League Season 3, ESL One Cologne 2016 и cs_summit Spring 2017.

iem-cold


Один из хайлайтов гранд-финала

Материалы по теме

ZywOo побив рекорд фрагів у фіналі EPL. Попередній рекорд належав coldzera

У рамках фіналу ESL Pro League 16 французська зірка Матьє ZywOo Ербо встановив феноменальний рекорд за кількістю фрагів, зроблених у матчі BO5.

ESL відмінила IEM в Китаї та перенесла EPL 17 на 2023 рік

0

ESL відмінили IEM в Китає, про це турнірний оператор повідомив у своєму твітері. Причиною відміни стала епідемія COVID-19, яка останнім часом загострилася в піднебесній.

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

s1mple став MVP IEM Cologne 2022 та встановив рекорд, а медаль за друге місце кинув у натовп. Її підібрав уболівальник в антипутінській футболці

Олександр s1mple Костилєв отримав медаль найціннішого гравця IEM Cologne 2022. Вже втретє українець стає найкращим на великих турнірах у Кельні і це є абсолютний рекорд.