Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EPICENTER 2018 подошел к своему логическому окончанию, а самым ценным игроком мероприятия стал игрок FaZe Clan — Никола NiKo Ковач, который продемонстрировал невероятную индивидуальную игру.

1540729738.6402

Кроме чемпионского титула EPICENTER 2018, игрок FaZe Clan — Никола NiKo Ковач  — заработал медаль самого ценного игрока турнира. Средний рейтинг боснийского игрока составил 1.48. При этом стоит отметить, что на финальной карте гранд-финала рейтинг Ковача составил приличные 1.82. Он сделал 235 фрагов из которых 110 были сделаны в голову.

Screenshot at Oct 28 21-40-14

Для Никола NiKo Ковача это уже четвертая награда самого ценного игрока от портала HLTV.org. Ранее он становился MVP турниров StarLadder i-League StarSeries Season 3, ESL One Belo Horizonte и ESL One New York 2017. Напомним, что FaZe Clan выиграли EPICENTER 2018, обыграв в финале Natus Vincere со счетом 2:0 по картам.

1540749414.1426

Источник

Материалы по теме

NiKo, Zyw0o та Magisk висловилися щодо відміни партнерських ліг з 2025 року

0

Портал Pley.gg дізнався думку зірок CS щодо скасування франшизних ліг, яке має відбутися з 2025 року. Завдяки партнерським угодам ESL та BLAST клуби-партнери заробляли сотні тисяч і навіть мільйони доларів, що робило їх бізнес CS стабільним і убезпеченим від ризиків.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: NIKO – №2

0

Виняткові показники NiKo на найбільших змаганнях і в матчах проти найкращих команд свідчать про те, що він гідно займає високе місце в рейтингу ТОР-20 найкращих гравців року за версією HLTV.

Zyw0o вдвічи обійшов s1mple у голосуванні за звання найкращого гравця на думку уболівальників

0

HLTV проводять опитування, кого читачі вважають головною зіркою Counter-Strike. До списку потрапили лише чотири гравці, які є безумовними лідерами збірного рейтингу, якщо рахувати всі роки існування рейтингу ТОР-20 HLTV.

NiKo залишається. Ймовірно гравець використав Falcons, щоб покращити умови контракту в G2

Нікола NiKo Ковач залишиться в G2 і не буде переходити у Falcons, про що повідомлялося раніше. На цей момент відомо, що гравець дійсно планував перейти до арабської команди, проте змінив рішення в останній момент.