Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Old Guys Club (nothing, Shroud, Skadoodle, seangares, SileNt) примут участие в последней открытой квалификации Americas Minor.

U34kmWxyC3SbhAaSWJhmkd

Четвертая открытая квалификация к Americas Minor проходит с 26 по 27 ноября. На данный момент Old Guys Club прошли в Round of 8, где должны сыграть против Hysteria. 

В закрытых отборочных примут участие такие команды как eUnited, Team EnVy, Ghost Gaming, Luminosity Gaming, NRG eSports, Rogue, Spacestation Gaming, Swole Patrol, Team Singularity, Furia esports, Mythic, Team One, Bravado Gaming и intact eSports. Первые матчи закрытой квалификации стартуют 12 декабря. Только шесть команд пройдут на Americas Minor.

Материалы по теме

Shroud невдало дебютував у VALORANT, проте матч зібрав понад 600 тисяч глядачів на піку

Минуло понад чотири роки з того часу, як колишній гравець CS:GO Shroud, брав участь у професійному змаганні з кіберспорту. Під час свого дебюту в VALORANT канадець зазнав поразки, його команда Sentinels була розбита The Guard з рахунком 2-1 у першому раунді кваліфікації останнього шансу в регіоні NA.

Shroud розповів, що потрібно для того, щоб він залишився на професійній сцені VALORANT

Стрімер Shroud повідомив, що він не знає, чи буде грати у VALORANT за Sentinels і надалі. 4 серпня стрімер дебютує за команду на турнірі «Останнього шансу», щоб спробувати потрапити на Чемпіонат Світу.

Shroud порівняв VALORANT та CS:GO, та назвав гру від Riot більш складною. Раніше він говорив протилежне

Перед своїм професійним дебютом за клуб Sentinels зірка стрімінгу Майкл Shroud Гжесік заявив, що грати в шутер Riot Games набагато складніше ніж у CS:GO.

SHROUD повернувся у кіберспорт, ставши частиною топової команди з Valorant. Анонс побив рекорди по переглядам та лайкам

Легенда кіберспорту та стрімінгу SHROUD повернувся у кіберспорт і буде грати за команду Sentinels, яка стала переможцями турніру Masters (аналог Мейджору у CS:GO) минулого року.