Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стрімер Shroud повідомив, що він не знає, чи буде грати у VALORANT за Sentinels і надалі. 4 серпня стрімер дебютує за команду на турнірі “Останнього шансу”, щоб спробувати потрапити на Чемпіонат Світу.

Подальша його доля у професійному Валоранті залежить від виступу та від того, як буде розвиватися північно-американська сцена, бо гра переходить на франшизну систему і поки невідомо, чи отримають Sentinels слот у регіональній лізі та постійне партнерство з Riot.  

Раніше у цьому місяці Шрауд несподівано повернувся до професійних змагань, приєднавшись до складу Sentinels з VALORANT. 28-річний гравець, який колись був гравцем CS:GO у Cloud9, змагатиметься з командою на Last Chance Qualifier з 4 по 14 серпня.

Переможець турніру отримає право на участь у Чемпіонаті Світу у вересні. Якщо Sentinels пройдуть кваліфікацію, Shroud буде виступати на турнірі в Стамбулі.

Повернення Shroud до професійних змагань викликало неабиякий резонанс серед ігрової спільноти. Шрауд був в інактиві з серпня 2017 року, коли він пішов з кіберспорту та став одним з найпопулярніших стрімерів.

Читайте також про порівняння CS:GO та VALORANT. 

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.