Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний український дотер Данило Dendi Ішутін став амбасадором стрімінгової платформи Kick. Також Kick стали титульним спонсором його команди B8.

Зазвичай Ішутін стрімив на Twitch, де був одним з найпопулярніших стрімерів Доти. Сторінка гравця має понад один мільйон підписників. Схоже, що саме рішення зберегти команду і створити для неї міцний фундамент змусили гравця підписатися зі скандальним Kick.

В останній час зі спонсорами в Україні стало зовсім складно, водночас склад B8 з CS переїхав за кордон, що збільшило витрати, а склад з Dota 2 втратив гарантоване фінансування завдяки участі у DPC, який скасували. Підписання великого міжнародного спонсора було чи не єдиним варіантом тримати команду на плаву.

 

Материалы по теме

Dendi купили шейхи. Легенда Доти буде транслювати нікому не цікавий турнір від Global Esports Federation

Данило Dendi Ішутін анонсував трансляцію турніру Global Esports Games 2023 на своєму каналі на Твітч, на який підписано більше мільйона глядачів. Українська легенда Dota 2 буде стрімити турнірі збірних восьми країн з 12 по 16 грудня.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.

Данило Dendi Ішутін дав інтерв’ю після того, як його команда здобула першу в своїй історії перемогу на турнірі

0

В мережі з’явилося цікаве інтерв’ю з Данилом Dendi Ішутіним, присвячене здобуттю першої перемоги на турнірі з Dota2. Його команда B8 кілька років йшла до цього досягнення.

Dendi виграв перший турнір в історії B8. Легендарний гравець йшов до цього з 2020 року

0

Команда Данила Dendi Ішутіна виграла перший в своїй історії турнірі з Dota 2. Історична перемога була не простою, з рахунком 3-2 команда головного Пуджа світу перемогла у фіналі European Pro League Season 14 команду Team Tickles.