Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Рольова гра-екшн Diablo Immortal зуміла зібрати колосальні 24 мільйони доларів з понад 8,5 мільйонів завантажень з моменту її запуску по всьому світу і це при тому, що запуск гри у Китаї все ще відкладається. 

За даними Appmagic, Diablo Immortal був найбільш успішним у США: на весь регіон припадає 26% його завантажень. Тоді як на Південну Корею, Бразилію та Японію припадає 11%, 8% і 8% завантажень відповідно. США та Південна Корея дали Blizzard найбільші частки доходу в усьому світі – по 43% і 23%. 

З 24 мільйонами доларів Diablo Immortal став найбільшим глобальним запуском серед ігор серії за всі часи, причому без багатьох країн Азії. У Малайзії, Гонконгу, Макао, Тайвані, Сінгапурі, Філіппінах, Індонезії, В’єтнамі та Таїланді гра вийде лише 23 червня. NetEase відклав запуск гри в Китаї на невизначений термін, тому гравцям у цьому регіоні доведеться почекати трохи довше.

Diablo Immortal викликав суперечки з моменту його запуску, через його важкий ігровий процес, який заохочує гравців платити реальні гроші, щоб досягти успіху. Наразі прогресу гравця перешкоджає рідкісність легендарних дорогоцінних каменів, які дають гравцям суттєві переваги. На жаль, гравцям майже неможливо отримати Легендарний коштовний камінь, не заплативши за нього – і навіть якщо ви заплатите за нього, ви не гарантуєте що вам випаде найкращий камінь.

Наприклад, стример Quin заплатив 25 тисяч новозеландських доларів за один п’ятизірковий легендарний самоцвіт, тому шанси отримати його з першої спроби невеликі.

Розповідаючи про Diablo 4, який всі чекають у наступному році, Blizzard пообіцяла, що там монетизація буде зовсім іншою, але це ще треба перевірити

Материалы по теме

Diablo Immortal б’є чергові рекорди інсталяцій та антирекорди рейтингу на Metacritic

Через бажання Blizzard заробити якомога більше, фанати почали справжню війну проти Diablo Immortal на рейтинговому порталі ігор Metacritic.

Гравці закликають бойкотувати Diablo Immortal через жадібність Blizzard. Стрімер витратив 10 тисяч доларів, але не отримав жодного легендарного каменя

Шанувальники серії Diablo не на жарт розгнівані релізом мобільної версії із внутрішньоігровим магазином. Гравці своє невдоволення вже висловили в оцінках користувача Diablo Immortal на Metacritic, знизивши рейтинг проекту до 0,5 балів і поставивши рекорд всіх часів для ігор Blizzard, проте цього їм виявилося замало. Тепер спільнота закликає бойкотувати проект та видалити форуми, присвячені Diablo Immortal.

Diablo Immortal б’є всі рекорди, в основному з негативним відтінком

Diablo Immortal, що вийшла на початку місяця, продовжує ставити як позитивні, так негативні рекорди. Єдине, що не робить гра, то це не залишає гравців байдужими.