Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У мережі з’явилися два крутих трейлери Diablo 4, один з яких показує багато моментів вражаючого геймплею гри. Візуально гра виглядає майже готовою, а в кінці трейлера нам називають дату виходу гри – це 2023 рік. Поки відомо, що гра точно вийде на ПК та на Xbox. Чи вийре Діабло на PS5 залишається загадкою.

У порівнянні з Diablo III наступна гра серії виглядає набагато суворішою та похмурою. Насправді це буде найпохмуріша, депресивна і жахаюча частина франшизи, яка атмосферою скоріше нагадує Doom. 

З нового в грі можна буде кастомізувати своїх персонажів, також нам обіцяють відкритий світ та нелінійне проходження гри. В трейлері показали й дуже крутого боса, який з’являється та зникає у порталах. 

Також в грі буде розвинений PvP мод, що натякає на можливі змагання та кіберспорт в Diablo 4. 

Трейлер Геймплею гри

 

Трейлер Некроманта

 

Читайте також про рекорди та антирекорди, які ставить Diablo Immortal.

Материалы по теме

Blizzard підтвердили офіційно, що закривають свій найамбітніший кіберспортивний проект Overwatch League

Blizzard офіційно повідомили про закриття своєї амбітної ліги з Overwatch. Через шість років після запуску величезний експеримент, який мав вивести кіберспорт Overwatch на рівень найпопулярніших традиційних видів спорту, провалився.

Українська художниця виграла конкурс Blizzcon Art Contest. Її роботу показали на Blizzcon

Українська ігрова художниця Ольга Гищак перемогла в конкурсі артів Blizzard, її роботу “Teambuilding” показали на сцені Blizzcon 2023 в розділі Art Contest.

BLIZZARD зробили круту колаборацію Overwatch 2 з популярною групою LE SSERAFIM і зібрали мільйони переглядів

Мабуть, лаври Riot, яка вже багато років робить карколомні колаборації з відомими музичними виконавцями, не дають спокою іншим розробникам ігор. Тож BLIZZARD створили свою чудову колаборацію з Південно-корейською кей-поп групою LE SSERAFIM.

Blizzard і Міла Куніс зібрали на допомогу Україні 1,5 мільйона доларів США

В результаті спільної акції Міли Куніс і Blizzard завдяки продажам Pet Pack у грі World of Warcraft було зібрано 1,5 мільйона доларів США. Повідомляється, що їх спрямували в десять благодійних фондів, які переймаються постраждалим від війни в Україні.