Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Війна в Україні це не тільки бойові дії, нестерпний біль в душах українців надихає на створення віршів та пісень, художніх творів, комп’ютерних ігор, а Володимира Семеніва, який до війни працював дизайнером Української Професійної Кіберспортивної Асоціації, відважний супротив бійців Збройних Сил України надихнув на створення настільної гри за мотивами війни в нашій країні. Гра буде називатися просто «ЗСУ».

Головна мета гри — мочити «орків».

В кіберспорт Володимир прийшов ще у 2013 році, з того часу встиг попрацювати не тільки на UPEA, а і на німецький клуб з League of Legends з назвою Unicorns of Love.

Ось як Володимир розповідає про те, чому він створив гру і що його надихнуло

Натхнення для мене це завжди родина, яка підтримує у всьому і дивитись просто в очі сину сидячи на дивані нічого не роблячи коли в країні війна, я не міг.

Можливо для когось з українців цей світ влаштований по інакшому, а для мене так. Крістофер Рів колись сказав: «Спочатку мрії здаються неможливими, потім неправдоподібними, а потім неминучими». Відповідно до мрії потрібно йти так само як до перемоги.

Настільні ігри стали спільним хоббі з сином та чудовим засобом для відкладення в сторону гаджетів, що у сучасному світі інформації майже не можливо. Тому виникнення ідеї гри — це було питання часу. Діти так само спостерігають, що сьогодні за вікном війна, і захищають наші землі від ворога ЗСУ. Назву грі дали ті хто тестував і син називав її саме так, тому не дивно, що вирішили залишити як є, не вигадуючи щось нове.

Так хто ті ЗСУ, яких часто порівнюють з героями коміксів Марвел? В інформаційному колі звучать буквально пару назв підрозділів, які захищають нас від орків. Гра відкриє більше інформації й крім Азову ми дізнаємося про десятки інших, а син чи донька беручи картку в руки з гордістю скаже: «У мого батька на плечі цей шеврон».

Крім того, гра відкриє для міжнародного суспільства десятки місць терору расєї, яка своїми ракетами забрала тисячі українців. Ми захищаємо свою землю, так це ідея, яку має відчувати кожен, бо зупинити агресора ми можемо лиш спільними зусиллями і не важливо це у грі чи реальності, у кожного свій фронт.

На цей момент гра вже майже повністю готова і знаходиться на стадії фінальної підготовки до видання. «ЗСУ» має надійти у продаж вже у серпні-вересні цього року. Слідкувати за новинами гри можна у профілі автора Володимира Семеніва в інстаграм. 

Також вже вийшов короткий огляд гри на youtube

Додаємо кілька фотографій карт, які будуть присутні у грі 

Вже не дочекаюся, коли гра вийде. Обов’язково розіграємо серед наших читачів примірник гри з автографом автора.

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на благодійний аукціон чемпіонську медаль з IEM в Гановері, проте є нюанс…

Багаторазовий чемпіон світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на аукціон свою першу медаль з першого виграного ним Чемпіонату Світу. Зібрані гроші підуть на допомогу Україні. З нюансів, купити медаль нажаль можна тільки у форматі NFT.

Олександр Петрик проводить аукціони скінів з CS:GO де збирає гроші на допомогу ЗСУ. У черговому аукціоні розігрується ніж Woro2k

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті