Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Війна в Україні це не тільки бойові дії, нестерпний біль в душах українців надихає на створення віршів та пісень, художніх творів, комп’ютерних ігор, а Володимира Семеніва, який до війни працював дизайнером Української Професійної Кіберспортивної Асоціації, відважний супротив бійців Збройних Сил України надихнув на створення настільної гри за мотивами війни в нашій країні. Гра буде називатися просто «ЗСУ».

Головна мета гри — мочити «орків».

В кіберспорт Володимир прийшов ще у 2013 році, з того часу встиг попрацювати не тільки на UPEA, а і на німецький клуб з League of Legends з назвою Unicorns of Love.

Ось як Володимир розповідає про те, чому він створив гру і що його надихнуло

Натхнення для мене це завжди родина, яка підтримує у всьому і дивитись просто в очі сину сидячи на дивані нічого не роблячи коли в країні війна, я не міг.

Можливо для когось з українців цей світ влаштований по інакшому, а для мене так. Крістофер Рів колись сказав: «Спочатку мрії здаються неможливими, потім неправдоподібними, а потім неминучими». Відповідно до мрії потрібно йти так само як до перемоги.

Настільні ігри стали спільним хоббі з сином та чудовим засобом для відкладення в сторону гаджетів, що у сучасному світі інформації майже не можливо. Тому виникнення ідеї гри — це було питання часу. Діти так само спостерігають, що сьогодні за вікном війна, і захищають наші землі від ворога ЗСУ. Назву грі дали ті хто тестував і син називав її саме так, тому не дивно, що вирішили залишити як є, не вигадуючи щось нове.

Так хто ті ЗСУ, яких часто порівнюють з героями коміксів Марвел? В інформаційному колі звучать буквально пару назв підрозділів, які захищають нас від орків. Гра відкриє більше інформації й крім Азову ми дізнаємося про десятки інших, а син чи донька беручи картку в руки з гордістю скаже: «У мого батька на плечі цей шеврон».

Крім того, гра відкриє для міжнародного суспільства десятки місць терору расєї, яка своїми ракетами забрала тисячі українців. Ми захищаємо свою землю, так це ідея, яку має відчувати кожен, бо зупинити агресора ми можемо лиш спільними зусиллями і не важливо це у грі чи реальності, у кожного свій фронт.

На цей момент гра вже майже повністю готова і знаходиться на стадії фінальної підготовки до видання. «ЗСУ» має надійти у продаж вже у серпні-вересні цього року. Слідкувати за новинами гри можна у профілі автора Володимира Семеніва в інстаграм. 

Також вже вийшов короткий огляд гри на youtube

Додаємо кілька фотографій карт, які будуть присутні у грі 

Вже не дочекаюся, коли гра вийде. Обов’язково розіграємо серед наших читачів примірник гри з автографом автора.

Материалы по теме

Продавець сумління — українець Олександр DkPhobos Кучеря працює у студії Paragon на російськомовній трансляції DPC

Українець за національністю Олександр DkPhobos Кучеря прямо зараз працює на російськомовній трансляції другого дивізіону DPC ліги Східної Європи, трансляцією якої займається компанія Paragon. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Михайло Звєрєв.

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT відвідає Україну, щоб привести медикаменти для ЗСУ

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT Пітер Kremer3 Кремер повідомив, що прямує в Україну, щоб допомогти на фронті українським військовим. Англієць планує провести кілька трансляцій, зібрати гроші на медикаменти і особисто привезти їх в Україну.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України закликав не допускати російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань

0

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України — КФВС МОН України направив листи про недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Team Spirit, яка на початку повномасштабної війни виїхала з Росії і намагалася завуальовано позиціювати себе, як так звану сербську організацію, підписала російського спонсора фінтех-компанію Yandex.