Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній капітан pro100 Дмитро def Лемещук поділився досвідом роботи перформанс коучем у команді B8 з Counter-Strike. Колишній гравець і аналітик студії Maincast розмірковує над тим, щоб повернутися у кіберспорт найближчим часом.

Пів року попрацював із кіберспортивним клубом В8 у ролі перформанс коуча команди з Counter-Strike! Моєю метою було допомогти гравцям повноцінно реалізовувати свій потенціал та покращувати ігровий перформанс.

Ми працювали над такими сферами:

  • Ментальна стійкість. Подолання тиску і тільту, розвиток холоднокровності та впевненості в собі, поліпшення концентрації. Вміння зібрано і вільно виявлятися тут і зараз.
  • Ефективний розвиток. Контакт зі своєю мотивацією та цінностями, цілепокладання, планування конкретних дій для досягнення особистих цілей, проблемсолвінг, відстеження прогресу. Вміння не “просто грати”, а постійно розвиватись.
  • Командна психологія. Взаємопідтримка, взаємовідносини та різні ролі всередині колективу, розвиток лідерських якостей. Вміння бути єдиним злагодженим механізмом.

Я не займався тактиками та ігровим коучингом, вся наша робота проходила в галузі психології та особистісного коучингу. Але відчувалося, що мій власний бекграунд CS сприяв розумінню хлопців і якісному альянсу! Я розумів, що мені не варто нав’язувати гравцям свій досвід, свою ігрову та командну філософію, а швидше бути з відкритим розумом, допомагати команді створювати та реалізовувати своє власне бачення. Намагався такого підходу і слідувати.

Задоволений вкладом у зростання команди з ~100-го місця світового рейтингу у жовтні, коли я приєднався, до ~50-го у квітні. Хоча, звичайно, шкода, що не вдалося разом пройти на Мажор і на якийсь із великих турнірів (на відбіркових до IEM Dallas було так близько, ех!). Переконаний, що команда здатна на більше. Сподіваюся, що плоди від спільної роботи будуть довгостроковими і продовжать дозрівати й надалі 🙂

Дуже приємні відчуття від роботи як із командою, так і з клубом загалом! Буду радий, якщо наші шляхи будуть перетинатися) Зараз же відчуваю необхідність зробити перерву, добре відпочити та осмислити цей досвід, приділити увагу іншим своїм ідеям та проектам, і до літа повернутися до роздумів про можливе продовження шляху у кіберспорті. Stay tuned!

Материалы по теме

Українські команди провалили турнір за 100 тисяч доларів, а перемогла 48 команда у світовому рейтингу

0

Українські команди не змогли проявити себе на ТІР-2 турнірі від російського букмекера. На чемпіонаті RES European Series #4, спонсорованому 1xbet, розігрувалося 100 тисяч доларів, а перемогу святкувала команда Sangal, яка посідає лише 48 місце у світовому рейтингу, але спонсорується тим самим букмекером.

B8 виграли другий турнір протягом тижня і мають 38 виграних карт з останніх 50 зіграних на HLTV

Український клуб B8 став переможцем турніру Elisa Invitational Spring 2024. В фіналі команда здолала данську команду Sashi і заробила 10 тисяч доларів.

B8 перемогли на CCT Season 2 European Series #2 – це найбільше досягнення в історії команди

0

Український клуб B8 став переможцем турніру CCT Season 2 European Series #2. Серед учасників було чимало іменитих ТІР-2 колективів, серед яких можна відмітити KOI, BLEED Esports, Aurora, BetBoom, Metizport, Endpoint, EYEBALLERS та інші.

B8 прийняли назад Alex666, який після звільнення встиг пограти в російському і білоруському проектах. Реакція українців

0

Український клуб B8 повернув до своїх лав Олексія Alex666 Ярмощука. Гравець виступав за клуб у 2023 році, проте був посаджений на лаву запасних, а пізніше приєднався до російського проекту.