Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик запустив чергову лотерею для збору грошей на допомогу ЗСУ. В планах кіберспортивного волонтера допомогти зібрати гроші на прилад нічного бачення для одного з підрозділів 8 полку ССО.


Слава Україні! Запускаю нову лотерею для допомоги ЗСУ.

Завдяки аукціонам, лотереям та пікемам CS:GO скинів у цьому телеграм-каналі ми вже зібрали більше 3,8 мільйонів гривень для армії. Деталі — у публічному доступі.

Сьогодні ми проводимо лотерею з метою допомогти закрити збір на прилад нічного бачення на кшталт PVS-31 для одного з підрозділів 8 полку ССО. Вартість такого приладу ~€12500. Користь від цього приладу буде для усього підрозділу. Спільними зусиллями ми можемо зібрати на топовий найтвіжн нашим захисникам. 100% коштів з продажу квитків на лотерею буде передано на цей збір!

Особливу цінність має лот №229 — трофейний ПТРК «Корнет», з якого бійці Сил оборони України результативно відпрацювали по цілі. Більше деталей і відео цієї роботи буде надіслано особисто переможцю.

Повний перелік лотів:

Лот №220: Штик-ніж (★) | Блакитна сталь (вартість 11646 грн в Steam)

Лот №221: Рукавиці мотоцикліста (★) | Командо з третьої роти (3507 грн)

Лот №222: USP-S | Вбивство підтвердженно (1412 грн)

Лот №223: Клавіатура ASUS CERBERUS від Gameinside.ua (1000 грн)

Лот №224: АК-47 | Крижане вугілля від DonStepan (620 грн)

Лот №225: АК-47 | Точка плутанини (463 грн)

Лот №226: Desert Eagle | Змова (246 грн)

Лот №227: M4A4 (StatTrak™) | Павуча лілея (196 грн)

Лот №228: Трофейна сумка-несесер «армия россии» 

Лот №229: Трофейний ПТРК «Корнет», який має плюсове кд

Детально про кожен з лотів — на прикріплених фото та відео в телеграм каналі Петрика.

Вартість 1 квитка — 50 грн

Монобанка для купівлі квитків — https://send.monobank.ua/jar/8vPZ1r4rRD

Реквізити PayPal, переводу EUR/USD або крипти — за цим посиланням.

Закриття продажу квитків: 8 березня, 22:00


Як це працює? Ви купуєте умовні «квитки» для участі в розіграші цих скинів. Більше квитків у вас в кишені — більше шансів ви маєте на виграш. По завершенні часу, відведеного на купівлю квитків, я рандомно визначаю переможців лотереї для кожного окремого лоту.

1 квиток коштує 50 грн, 2 квитки = 100 грн, 10 квитків = 500 грн тощо. Якщо хочете купити декілька квитків одразу, то відправляйте усю суму одразу, немає сенсу розділяти транзакції по 50 грн.

!!!Важливо: в імені або коментарі до платежу на сторінці поповнення обов’язково вкажіть ваш телеграм/інстаграм/пошту, щоб я міг зв’язатися з вами у разі перемоги! Діліться цією інформацією задля наближення перемоги! Слава ЗСУ!

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.