Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали известны игроки, которые заняли вакантные места в Aggressive Mode.

miracle-mne-do-nego-ochen-daleko-intervju-s-ajbekom-naive-tokaevym_1525254090952355522

Ранее Оливер Skiter Лепко покинул Aggressive Mode и перешел в Fighting PandaS, а с Душко BoraNija Боранихашевичем коллектив решил не продолжать играть. Илья Lil Ильюк сообщил, что игрок был взят на тестовый период.

Дебют нового состава Aggressive Mode состоится на Parimatch Dota 2 League Season 2. Организаторы лиги отдали слот бывшего состава Winstrike Team. Команда Ильюка начнет выступление со счета 0:0, так как Team Spirit любезно согласились переиграть встречу, хотя до этого победили Winstrike.

Состав Aggressive Mode:

  • Илья Lil Ильюк
  • Гиоргос SsaSpartan Гианнокопулос
  • Харрис SkyLark Зафириу
  • Айбек Naive- Токаев
  • Кирилл Sunlight Качинский.

Материалы по теме

Українець Ілля Lil Іллюк засвітився на The International, де працює на російського букмекера інтерв’юером

Колишній гравець збірної України та клубів NAVI та Virtus.pro Ілля Lil Іллюк пішов працювати на росіян. Український гравець ще на початку війни робив пости зі зборами на підтримку України, хайпував, граючи у військовій формі на стрімі, але потім опинився за кордоном у складі білоруської команди Hydra.

HYDRA залишилась без щупальців – одіозний український гравець Ілля LiL Іллюк знову втратив команду

Киргизський клуб HYDRA, за який разом з росіянами грав одіозний український гравець Ілля LiL Іллюк, повідомив про звільнення всіх гравців. Команда не планує закривати напрям Dota 2, але спробує підібрати собі більш успішних виконавців.

Гроші не пахнуть. Ілля Lil Іллюк приєднався до команди, в якій грає два росіянина

0

Найскандальніший український професійний дотер Ілля Lil Іллюк приєднався до не менш скандальної команди HYDRA. Останнім часом колишній зірковий гравець NAVI залишився у розбитого корита через свою скандальну репутацію та не простий характер.

Генератори, як виправдання любові до російського світу. Українці знову воюють між собою

І знову в інтернеті потужний скандал, цього разу між двома українцями. Професійний дотер Ілля lil Іллюк регулярно намагається виправдовувати українців, що співпрацюють з росіянами і воює з культурою відміни, в протилежність йому Михайло Olsior Звєрєв у чисельних постах пояснює, чому українці не мають права заробляти в Росії та співпрацювати з росіянами під час війни.