Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Источник портала Cybersport.ru сообщил, что Forward Gaming покинуло сразу два игрока — Роман Resolut1on Фоминок и Ариф MSS Анвар.

815ba84b08ec7247500d4016663112a5

Ранее Роман Resolut1on Фоминок намекнул на уход из состава Forward Gaming в своем Instagram-аккаунте. Теперь же Cybersport.ru сообщили, что коллектив покинул ещё и Ариф MSS Анвар. Ни одна из сторон не прокомментировала информацию.

Напомним, что Forward Gaming приняли участие во всех прошедших мейджорах сезона 2018/19, тем не менее ни на одном не сумели войти в восьмерку сильнейших. На текущем DreamLeague Major команда Романа Resolut1on Фоминка заняла 13-16 место, уступив в первом раунде нижней сетки Ninjas in Pyjamas.

Возможный состав Forward Gaming:

  • Саахил UNiVeRsE Арора
  • Авери SVG Сильверман
  • Явар YawaR Хассан

Источник

Материалы по теме

Колаборант Resolut1on засвітився на матчі Лейкерс проти Кліпперс в компанії російських гравців BetBoom, Spirit та Gladiators

0

Український колаборант Роман Resolut1on Фомінок засвітився на матчі “Лос-Анджелес Лейкерс” проти “Лос-Анджелес Кліпперс” в компанії російських гравців.

Resolut1on планує стати блогером і розповідати про закулісне життя прогеймерів

0

Проросійський український дотер Роман Resolut1on Фомінок повідомив, що збирається створити канал на Youtube. Схоже, що любитель грати в російських складах став нікому не потрібним і прагне хоч якось повернутись в тусовку і привернути до себе увагу.

Resolut1on не зміг допомогти BetBoom пройти на The International, росіянам доведеться грати відкриті кваліфікації

Як і на минулому Мейджорі Resolut1on не зміг допомогти BetBoom виграти турнір. В чаті української трансляції несеться спамом одне повідомлення: “Рома, привіт, це Буданов. Гарна робота, так тримати”!

Колаборант Resolut1on замінив дискваліфікованого Pure в російській команді BetBoom

Історія з Pure отримала продовження. Організатори прийняли рішення присудити команді BetBoom технічну поразку проти Tundra, але не дискваліфікували колектив, а просто скинули його у нижню сітку без жодних санкцій для гравців.