Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Winstrike Team сообщила в своих социальных сетях о том, что Никита Daxak Кузьмин и Максим mellojul Пнёв пропустят ближайшие матчи.

Screenshot at Dec 19 20-24-06

После заявления Winstrike Team Никита Daxak Кузьмин сообщил во Вконтакте о том, что его и Максима mellojul Пнёва кикнули из коллектива. Кузьмин рассказал, что в проблемах внутри коллектива «есть вина всех и каждого».

На предстоящей квалификации на Parimatch League Season 2 за команду сыграют Андрей Afoninje Афонин и Алик V-Tune Воробей.

Состав Winstrike Team:

  • Андрей Afoninje Афонин
  • Василий AfterLife Шишкин
  • Владимир RodjER Никогосян
  • Алик V-Tune Воробей
  • Илья ALOHADANCE Коробкин

Источник

Материалы по теме

Natus Vincere підписали команду PuckChamp з двома українськими колаборантами у складі. Ми зібрали докази!

Український клуб Natus Vincere підтвердив чутки, які ходили останнім часом і повідомив про підписання команди PuckChamp, яка нещодавно виборола квоту в перший дивізіон ліги DPC Східної Європи.

Daxak розповів всю внутрішню кухню BetBoom та HellRaisers – повний переклад підкритого листа скандального гравця

В регіоні Східної Європи триває скандал навколо кіка з кіберспортивного клубу HR кері команди Нікити Daxak Кузьміна. Команда, що відібралася на Мейджор, несподівано звільнила свого найбільш медійного і скандального гравця. Швидку чутки про конфлікт Daxak і no fear підтвердилися, а з часом Кузьмін на одному з російських кіберспортивних порталів опублікував відкритого листа, в якому детально

ДНК колаборантів – українець, якого щойно звільнили з NAVI, зіграє за російську команду на Мейджорі з Dota 2

0

Російський клуб HellRaisers розійшовся зі своїм хедлайнером Daxak і підписав для поїздки на Мейджор українського гравця, який ще тиждень тому грав за NAVI.

Украинец mellojul возлавил европейский ладдер по Dota 2

0

Мидер коллектива Gambit Esports, украинец Максим mellojul Пнёв поднялся на первое место в европейском ладдере. В десятку игроков вошли целых 7 представителей из Восточной Европы.