Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В мережі з’явились скриншот з інстаграму в якому дружина гравця команди NAVI Дениса electronic Шаріпова лайкала пости пропутінського співака Баскова, що закликав і закликає до війни проти України.

Ми ретельно перевірили інформацію і можемо впевнено заявити, що це не фейк. 

На скріні видно лайк публікації Ніколая Баскова від акаунту dashunyaa28 — це профіль дружини кіберспортсмена Дар’ї Шаріпової (Лобурєвої). У пості співак пише про те, що: «Мета операції — мирне життя на Донбасі, дефашизація та демілітаризація України. Це миротворча операція, кінець геноциду та запобігання нападу на Росію. Це самозахист Росії та її союзників. Далі терпіти вбивство російськомовних громадян більше вони не мають права. І досить витирати ноги об Росію».

Зараз акаунт Баскова заблокований на території України. Вперше скріншоти опублікував відомий кіберспортивний аналітик Олександр Петрик. На цей час реакції щодо цієї ситуації від гравця чи його дружини на жаль не було.

Якщо позиція Дар’ї Шаріпової дійсно антиукраїнська, збереження зіркового складу NAVI знаходиться під великим питанням.

Материалы по теме

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.

Рік тому росіяни намагалися відібрати в українців права на російськомовні трансляції, ось що з цього вийшло

Рік тому росіянин Юрій Фролов, пов’язаний з ESForce, створив петицію, під назвою «Зупинити ненависть та заклики до вбивства дітей в кіберспорті». В петиції автор жалівся на те, що більшість російськомовних прав належить українським студіям, а вони ненавидять Росію і всі трансляції наповненні ненавистю до росіян.