Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Більшість експертів та фанатів вважали, що фінальний матч Чемпіонату Світу з LoL, який проходив між корейськими командами, завершиться на користь T1, а DRX зможуть взяти максимум одну карту.

Один з фанатів навіть набив собі татуювання, присвячене перемозі T1, але сталася несподіванка. Ще перед фіналом гравці DRX не раз робили заяви, що знаходяться у відмінній формі та можуть обіграти будь-кого і дійсно, вони не переоцінювали свої сили. 

В решті решт фінал вийшов емоційним і конкурентним і пройшов всю дистанцію. DRX перемогли триразових Чемпіонів Світу команду T1 з рахунком 3-2 по картах. 

DRX — команда, яка була явним аутсайдером і є лише четвертою сіяною у LCK, розпочала свій шлях зі стадії Play-in. Проте на шляху до чемпіонства команда спочатку подолала минулорічних Чемпіонів Світу Edward Gaming з рахунком 3-2, а потім здолала цьогорічних чемпіонів LCK Summer команду Gen.G з рахунком 3-1.

Зірка команди 26 річний Deft у післяматчевому інтерв’ю розповів, що для нього значило нарешті виграти Чемпіонат Світу.

З моменту мого дебюту кожну ніч я мріяв про те, щоб виграти чемпіонат світу. Це була лише мрія, але тепер я здійснив її. Зараз я дуже щасливий. Я хотів сказати одне: «Я найкращий гравець у світі», але сьогодні я зрозумів, що бути найкращим гравцем не найголовніше. Важливіше, щоб наша команда була найкращою у світі.

Фінальна сітка турніру

Підсумки турніру

Загалом цьогорічний Чемпіонат Світу з League of Legends продемонстрував абсолютно новий рівень організації та інтересу фанатів. Різні стадії турніру проходили в різних містах на кількох величезних, забитих глядачами аренах. 

Церемонія відкриття, оформлення турніру, дизайн та креатив були на недосяжному для інших кіберспортивних організаторів рівні. Старання Riot Games були нагороджені феноменальними показниками перегляду трансляцій WORLDS 2022. 

На піку фінал чемпіонату дивилося більш як п’ять мільйонів глядачів. Загалом турнір згенерував майже 142 мільйона годин перегляду.

 

Для порівняння, WORLDS 2022 обійшов The International 11 майже у три рази за піковою кількістю глядачів та майже у два рази за середньою кількістю фанатів на трансляціях.

Також турнір став найпопулярнішим за піковою кількістю глядачів серед усіх Чемпіонатів Світу з LoL і другим в історії турнірів на PC. 

За основним показником популярності трансляцій — кількістю годин переглядів, цьогорічний WORLDS поступився лише минулорічному. 

Десятка найпопулярніших турнірів за кількістю годин перегляду (статистику взято з сервісу escharts.com)

 

Материалы по теме

Всупереч чуткам ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок продовжив контракт з клубом T1 ще на три роки

Після тижнів спекуляцій щодо його майбутнього головна ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок підписав контракт з клубом T1 — організацією, в якій він провів всю свою кар’єру на три наступні роки. Таким чином зірковий кореєць залишиться в корейській організації до кінця 2025 року.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.