Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Більшість експертів та фанатів вважали, що фінальний матч Чемпіонату Світу з LoL, який проходив між корейськими командами, завершиться на користь T1, а DRX зможуть взяти максимум одну карту.

Один з фанатів навіть набив собі татуювання, присвячене перемозі T1, але сталася несподіванка. Ще перед фіналом гравці DRX не раз робили заяви, що знаходяться у відмінній формі та можуть обіграти будь-кого і дійсно, вони не переоцінювали свої сили. 

В решті решт фінал вийшов емоційним і конкурентним і пройшов всю дистанцію. DRX перемогли триразових Чемпіонів Світу команду T1 з рахунком 3-2 по картах. 

DRX – команда, яка була явним аутсайдером і є лише четвертою сіяною у LCK, розпочала свій шлях зі стадії Play-in. Проте на шляху до чемпіонства команда спочатку подолала минулорічних Чемпіонів Світу Edward Gaming з рахунком 3-2, а потім здолала цьогорічних чемпіонів LCK Summer команду Gen.G з рахунком 3-1.

Зірка команди 26 річний Deft у післяматчевому інтерв’ю розповів, що для нього значило нарешті виграти Чемпіонат Світу.

З моменту мого дебюту кожну ніч я мріяв про те, щоб виграти чемпіонат світу. Це була лише мрія, але тепер я здійснив її. Зараз я дуже щасливий. Я хотів сказати одне: «Я найкращий гравець у світі», але сьогодні я зрозумів, що бути найкращим гравцем не найголовніше. Важливіше, щоб наша команда була найкращою у світі.

Фінальна сітка турніру

Підсумки турніру

Загалом цьогорічний Чемпіонат Світу з League of Legends продемонстрував абсолютно новий рівень організації та інтересу фанатів. Різні стадії турніру проходили в різних містах на кількох величезних, забитих глядачами аренах. 

Церемонія відкриття, оформлення турніру, дизайн та креатив були на недосяжному для інших кіберспортивних організаторів рівні. Старання Riot Games були нагороджені феноменальними показниками перегляду трансляцій WORLDS 2022. 

На піку фінал чемпіонату дивилося більш як п’ять мільйонів глядачів. Загалом турнір згенерував майже 142 мільйона годин перегляду.

 

Для порівняння, WORLDS 2022 обійшов The International 11 майже у три рази за піковою кількістю глядачів та майже у два рази за середньою кількістю фанатів на трансляціях.

Також турнір став найпопулярнішим за піковою кількістю глядачів серед усіх Чемпіонатів Світу з LoL і другим в історії турнірів на PC. 

За основним показником популярності трансляцій – кількістю годин переглядів, цьогорічний WORLDS поступився лише минулорічному. 

Десятка найпопулярніших турнірів за кількістю годин перегляду (статистику взято з сервісу escharts.com)

 

Материалы по теме

Стала відома кінцева назва файтингу від Riot і з’явився новий трейлер гри

0

Riot нарешті визначилися з назвою свого файтинга і показали новий трейлер гри. Проект, який називався технічною назвою Project L отримав назву 2XKO.

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

Понад 1500 жінок отримали від Riot Games 80 мільйонів за сексизм та дискримінацію на роботі

0

Riot Games виплатили жінкам, які працювали в компанії з 2014 по 2021 рік 104 мільйони доларів США. Компенсацію отримали 1549 жінок, а причиною, звісно, став сексизм.

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.