Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI опубликовали на своем YouTube-канале, посвященном CS:GO видео с дуэлями s1mple и markeloff, куда вошли взаимные перестрелки двух игроков за все 6 карт противостояния.

Если s1mple сделал больше убийств по markeloff в CS:GO, то в Counte-Strike 1.6 на de_train и de_tuscan Егор выдавал весьма хорошие хайлайты!

Само видео баталий двух снайперов:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Каналы Zeus и s1mple на Twitch разблокировали

Напомним, что 1 августа прошел шоу-матч NAVI-2010 против NAVI-2020, который проходил в двух версиях CS. Обе команды продемонстрировали массу хайлайтов. Были и эйсы, и ножи, и зевсы — все, что нужно для настоящего шоу! Все лучшие моменты можно просмотреть у нас по ссылке.

Материалы по теме

ВІДЕО. Темна сторона Сімпла від Good Game Gentlemen

0

На каналі Good Game Gentlemen вийшло чудове відео про темний бік біографії Олександра s1mple Костилєва. З нього можна дізнатися про дружбу генія CS з росіянами, читерство, скам і інше. Рекомендуємо до перегляду як завжди якісний контент джентельменів.

Олександр s1mple Костилєв хотів зіграти шоу-матч проти росіянина Donk, але йому заборонили NAVI

Олександр s1mple Костилєв прагнув зіграти проти російського вундеркінда CS2 Donk в шоу-матчі, де також мали зіграти його друзі стрімери Evelon і Buster, а також відомий російський кіберспортивний діяч Overdrive, який і був ініціатором події.

Олександр s1mple Костилєв став блогером. Дивитися перший влог на Youtube

Олександр s1mple Костилєв став блогером. Мегазірка CS виклав перший влог “On The Bench” на каналі свого спільного з братом проекту All Stars Promotion і з відео зрозуміло, що такі влоги тепер будуть з’являтися регулярно.

За дебютом s1mple у Counter-Strike 2 одночасно стежили 273 тисяч глядачів

Один із найкращих українських кіберспортсменів — Олександр s1mple Костилєв — провів перший офіційний матч в Counter-Strike 2. Снайпер Natus Vincere виступив за клуб Falcons із Саудівської Аравії на правах короткострокової оренди. Дебют s1mple у новій грі відбувся на турнірі BLAST Premier: Spring Showdown 2024 у матчі Falcons проти шведської команди Metizport.