Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Голова та співзасновник Complexity Джейсон Лейк зробив для портала Dexerto ексклюзивну екскурсію по штаб-квартирі компанії.

Сучасний ігровий комплекс вартістю $25 000 000 розташовано у Фріско, штат Техас, — поруч зі стадіоном НФЛ Dallas Cowboys.

Complexity Gaming є домом для багатьох відомих творців, як-от TimTheTatman і Cloakzy, які можуть похвалитися мільйонами фанатів, а також команди з кіберспорту, і цей заклад розроблено з урахуванням вимог професійної команди.

«У нас є те, що ми вважаємо найкращою, незрівнянною інфраструктурою у світі», — пояснила Лейк. «У нас є приватні розкішні апартаменти приблизно за милю від нас, тому гравцям не потрібно залишатися в будинку. В будинку є кухня та тренажерна зала — гравці використовують те саме обладнання, що й гравці Dallas Cowboys».

Джейсон Лейк продемонстрував ігрову зону команди, пояснивши деякі унікальні функції, які вони зробили для адаптації гравців до змагань. Наприклад спеціальне обладнання може імітувати шум натовпу та мерехтіння світла, імітуючи умови реального змагання в присутності вболівальників. 

Дивіться екскурсію по тренувальному комплексу Complexity Gaming

Раніше ми писали про нову систему кіберспорту у Valorant, яку Riot планують побудувати найближчим часом, щоб виграти перегони з CS:GO.

Материалы по теме

Група інвесторів під керівництвом Джейсона Лейка купує Complexity у GameSquare

GameSquare оголосила про продаж бренду Complexity Gaming групі інвесторів Global Esports Properties на чолі із засновником кіберспортивної організації Джейсоном Лейком за 10,36 мільйона доларів. Основну частину грошей буде виплачено протягом трьох років.

GameSquare Esports оприлюднила фінансовий звіт за 2021 рік. Чергова кіберспортивна компанія несе значні збитки

Міжнародна ігрова та кіберспортивна компанія GameSquare Esports, яка є власником кіберспортивної агенції Code Red Esports і кіберспортивних організацій Complexity Gaming, LGD Gaming та R7 Gaming, поділилася фінансовим звітом за 2021 рік. 

Капитан Complexity дебютирует на турнире Funspark ULTI с высоким пингом

0

Капитан нового состава Complexity Gaming по CS:GO Джони JT Теодосиу начал выступление на Funspark ULTI 2021 из своего города. Игрок не смог вовремя получить визу и не попал в Европу вместе с командой. Об этом стало известно из Twitter игрока.