Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Міжнародна ігрова та кіберспортивна компанія GameSquare Esports, яка є власником кіберспортивної агенції Code Red Esports і кіберспортивних організацій Complexity Gaming, LGD Gaming та R7 Gaming, поділилася фінансовим звітом за 2021 рік. 

Дохід компанії склав 13,6 млн канадських доларів, більшість з яких була отримана відділом агентських послуг компанії (10 млн канадських доларів). Відділ команд заробив 3 млн канадських доларів.

Але не дивлячись на прибутки загалом компанія залишається збитковою. GameSquare Esports оголосила про збиток у розмірі 26,5 млн канадських доларів. Так для порівняння у 2020 році GameSquare Esports отримали значно менші збитки у розмірі 3,5 млн канадських доларів.

За даними GameSquare, причиною збитків є «безготівкові витрати» та «разові витрати» у розмірі 17,4 млн канадських доларів.


Коментар Gameinside: Як і більшість інших великіх кіберспортивних компаній GameSquare Esports залишається інвестиційним проєктом, побудованим на хайпі навколо кіберспорту. Інвестори наполегливо продовжують роздувати ринок, інвестиції зростають, зарплатні гравців і менеджменту зростають, завдяки чому зростають не прибутки, зростають втрати інвесторів та руйнується довіра до ринку. 

Раніше ми вже писали про схожу ситуацію з FaZe, коли прогнози виявилися занадто оптимістичними й зараз це загрожує існуванню компанії.

Материалы по теме

LGD Gaming оновили склад команди з Dota 2

0

LGD Gaming презентували новий склад в якому змінилося два гравці. До актуального ростеру команди додалися Emo та Pyw.

2022 став важким роком для кіберспорту – публічні кіберспортивні компанії втратили більше половини вартості

Добігає кінця 2022 рік і вже можна відзначити, що він став поворотним в нестримному зростанні надій на світле майбутнє кіберспорту. Все частіше західні джерела ставлять під сумнів оптимістичні прогнози розвитку галузі, масла у вогонь підливає стрімке падіння акцій кіберспортивних компаній, які стали публічними, тобто вийшли на біржу.

GameSquare Esports, який володіє Complexity та LGD Gaming, звітував про збитки у першому кварталі 2022 року у розмірі 3,89 мільйонів доларів

Міжнародна компанія з ігор та кіберспорту GameSquare Esports повідомила про втрату в розмірі 3,89 млн доларів за перший квартал 2022 року, який завершився 31 березня.

Джейсон Лейк показав штаб-квартиру Complexity Gaming вартістю $25 000 000

Голова та співзасновник Complexity Джейсон Лейк зробив для портала Dexerto ексклюзивну екскурсію по штаб-квартирі компанії. Сучасний ігровий комплекс вартістю $25 000 000 розташовано у Фріско, штат Техас, — поруч зі стадіоном НФЛ Dallas Cowboys.