Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легенда українського CS Іоан Сухарєв буде одним з ведучих премії HLTV Award Show 2023. Edward буде нагороджувати переможців в одній з чисельних номінацій премії, проте поки невідомо в якій саме.

Раніше про запрошення на нагородження повідомляли Арсеній Триноженко та Віктор Оруджев, проте поки невідомо, чи буде хтось з українців на нагородженні, бо головним спонсором події виступає російський букмекер. 

З іншого боку 1xbet є головним партнером всіх турнірів ESL і це не заважає українським командам брати в них участь, тому поява українців на HLTV Award вочевидь не може здивувати нікого. 

 

Материалы по теме

Соціальні мережі Іоана Edward Сухарєва зламали хакери

0

Акаунти Іоана Edward Сухарєва в соціальних мережах було зламано, про це легендарний гравець повідомив у Твіттері.

Іоан Edward Сухарєв скоро стане батьком, тому йде з ролі професійного гравця в Counter-Strike

Легендарний український кіберспортсмен Іоан Edward Сухарєв повідомив про те, що скоро стане батьком. Гравець прийняв не просте рішення зосередитися на особистому житті і піти з основного складу команди ESC Gaming. Можливо він залишиться в команді, але на якійсь іншій позиції.

HLTV визначать найкращих гравців 2023 року за підсумком результатів у CS:GO і CS2

Попри перехід спільноти CS з CS:GO на CS2 найбільший в світі кіберспортивний портал HLTV.org проведе цього року церемонію нагородження найкращого гравця року в CS, найкращої команди тощо.