Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні новостворена команда Едварда та Бондіка зіграла свої перші матчі на HLTV. На ТІР-4 турнірі ESEA Summer 2022 Cash Cup 3 Europe команда грала під назвою Cossacks.

Українці змогли виграти в півфіналі литовців Kolibri, проте програли польській команді PALOMA, яка займає 96 місце світового рейтингу. 

За друге місце на ESEA Summer 2022 Cash Cup 3 Europe українці здобули 1000 доларів призових. На цей час новостворена команда грає на власній ініціативі та знаходиться у пошуку організації. 

Склад команди нараховує двох досвідчених гравців, які колись грали на ТІР-1 сцені Edward та bondik, а також трьох молодих та перспективних гравців. Через те, що команда тільки но потрапила на HLTV, її покищо немає у світовому рейтингу.

Для Едварда це перша команда, яка повністю складається з українців з часів WESG 2017. Тоді Король Пістолетів грав за збірну України також з Бондіком у складі. Разом з ними грали Зевс, Сімпл та Маркелов. 

Склади команд

Результат матчу

Статистика матчу

Читайте також про реакцію колишніх тіммейтів на позицію starix щодо війни в Україні. 

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.