Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Авторитетний портал Dexerto видав інсайд, згідно з яким Electronic стане капітаном NAVI з CS:GO, а на заміну Бумичу прийде Buster, але за умови, що Virtus.pro відпустять його безкоштовно, так як NAVI не бажають вести бізнес з російською організацією.

Спортивний директор NAVI Олексій xaoc Кучеров повідомив Dexerto, що команда серйозно розглядає можливість того, щоб капітаном став electroNic після звільнення Boombl4 зі стартового складу 28 травня.

Раніше ходили чутки, що до NAVI перейде YEKINDAR, який був посаджений на лаву запасних після PGL Major Antwerp, але 30 травня xaoc спростував будь-які переговори щодо прибалтійської зірки. 

Портал Dexerto так описує ситуацію навколо Бумича

NAVI відкриті для пропозицій щодо Boombl4, який перебуває у організації з травня 2019 року. Через кілька місяців після відходу Данила Zeus Тесленко він обійняв роль лідера в грі й привів команду до кількох міжнародних титулів, включаючи PGL Major Стокгольмський трофей 2021 року.

До того, як його звільнили з команди, Boombl4 піддавався критиці за публікації в соціальних мережах його дружини, в яких вона, схоже, демонструвала підтримку війни.

У своїй заяві NAVI назвали «високі репутаційні ризики для клубу» причиною для звільнення Boombl4, підкресливши, що це рішення не пов’язане з ігровими виступами капітана.

Новина про те, що electroNic має намір замінити Boombl4 на посаді лідера в грі, безумовно, заспокоїть шанувальників NAVI, які все більше хвилювалися через невизначену ситуацію чотириразового володаря звання гравця Top 20 HLTV під час війни.


Коментар Gameinside: Як бачимо, навіть провідні кіберспортивні портали світу не сприймають NAVI як українську команду, та не розуміють реальної ситуації з росіянами в українському клубі. На їх думку фанатів турбує лише гра NAVI на турнірах і їх місце у рейтингу HLTV. 

На справді для усього світу це так і є, всім абсолютно не важливо з громадян якої країни складається Наві. Всім, окрім українців…

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.