Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Electronics Arts опублікували в себе на сайті історичну заяву про те, що з наступного року завершують свою багаторічну співпрацю з Міжнародною Федерацією Футболу FIFA, в наслідок чого легендарний симулятор футболу втратить слово FIFA у своїй назві та буде називатися EA SPORTS FC.

У заяві розробник гри запевняє, що новий симулятор футболу буде найкращим за всю історію і загалом на гірше нічого не зміниться.

Все, що вам подобається в наших іграх, стане частиною EA SPORTS FC — ті ж чудові враження, режими, ліги, турніри, клуби та спортсмени. Ultimate Team, режим кар’єри, Pro Clubs та VOLTA Football – все це буде там. Наше унікальне ліцензійне портфоліо, що включає більш ніж 19 000 гравців, більше 700 команд, більше 100 стадіонів та 30 ліг, в які ми продовжували інвестувати протягом десятиліть, як і раніше, буде присутнім, і тільки в EA SPORTS FC. Цей список включає ексклюзивні партнерські відносини з Прем’єр-лігою, Ла Лігою, Бундеслігою, Серією А, MLS та багатьма іншими.

Нагадаємо, що у партнерстві з FIFA EA Games працюють з далекого 1993 року, тобто рішення розірвати стосунки цілком можна назвати епохальним

Під назвою FIFA EA Games загалом випустила 30 ігор, починаючи з FIFA International Soccer у 1993 році, включаючи FIFA Mobile у 2016 році, та завершуючи FIFA 22 у 2021 році. 


Коментар Gameinside: Розірвання партнерства з FIFA в першу чергу вплине на кіберспорт по віртуальному футболу. Всі знають, що головними правами на кіберспорт по будь-якій дисципліні володіє автор цієї дисципліни. Наприклад Valve володіє усіма інтелектуальними правами на гру CS:GO, а Riot так само володіє усіма правами на League of Legends. Саме тому слово розробників є вирішальним щодо будь-якої ситуації навколо їх гри. Наприклад Valve може заборонити будь-якому гравцю чи команді брати участь у турнірах чи мати склад по CS:GO, також компанія може заборонити невгодному їй турнірному оператору проводити змагання по її грі. 

Трохи інша ситуація складалася навколо ігор серії FIFA. Так, EA Games володіла правами на ігри серії FIFA, але права на саму назву їй делегувала Міжнародна Федерація Футболу. Фактично саме FIFA володіла правами на кіберспорт по іграх EA Games, точніше мала надзвичайно великий вплив. Саме тому проведення офіційних змагань на головні турніри від EA Games було делеговано на рівень місцевих федерацій футболу. Тобто кіберспортом з віртуального футболу займалися на місцях федерації та асоціації з реального футболу.

В Україні розвитком футболу займається Українська Асоціація Футболу під крило якої входить Українська Асоціація Кіберфутболу. Причому в останньої немає навіть власного сайту, її сторінка знаходиться на сайті футбольної асоціації. 

Після розірвання угоди між FIFA та EA Games розробник гри повернув контроль над кіберспортом у свої руки. Тепер саме EA Games буде визначати, хто може проводити турніри по їхнім іграм і тепер це не обов’язково будуть організації, пов’язані з традиційним футболом. Це можуть бути умовно Weplay, Starladder, або будь-яка інша компанія, яка займається проведенням змагань з кіберспорту. 

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.