Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Європейський клуб Entropiq уклав рішення вийти з дисципліни CS2 пояснюючи це тим, що на найближчому Мейджорі будуть відсутні відкриті кваліфікації.

Команда вже не перша, хто вирішив завершити свою діяльність в CS2 через неможливість потрапити на Мейджор. Після змін в складі Entropiq відкотилися далеко в рейтингу Valve і не мали шансів отримати інвайт на закриті кваліфікації до RMR. 

Після ретельного розгляду ситуації ми прийняли важке рішення попрощатися з нашим складом з CS2. Це пов’язано зі змінами в рішенні Valve щодо кваліфікацій на Мейджор, через що ми не зможемо брати в них участь. Ми хотіли б подякувати гравцям за їхні зусилля та побажати їм GL у їхній майбутній кар’єрі.

 

Материалы по теме

Перехід українця SENSEI в російську команду Entropiq під час війни – реакція спільноти та лідерів думок

Новина про те, що черговий українець буде виступати за російську команду, сколихнула українську кіберспортивну спільноту. Про перехід SENSEI до Entropiq висловилися Олександр Петрик та Іван Шевцов, також багато негативних коментарів залишили українці в різних пабліках.

Entropiq виставляють Elian на трансфер. Українець SENSEI зіграє за російську команду в якості заміни на ESL Challenger Rotterdam

Організація Entropiq офіційно виставила на трансфер свого снайпера Elian і оголосила, що на закритих кваліфікаціях на ESL Challenger Rotterdam зіграє з стендином українцем SENSEI, про що ходили чутки раніше. 

Інсайдер OverDrive пророкує, що українець SENSEi буде грати за російську комнаду Entropiq

За інформацією російського інсайдера OverDrive український гравець SENSEi проходить тест в російській команді Entropiq на місце El1an. Якщо інформація підтвердиться, гравець, який ще зовсім недавно виступав за збірну України та зайняв друге місце на Чемпіонаті Європи, поставить хрест на своїй кар’єрі в рідній країні.