Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організація Entropiq офіційно виставила на трансфер свого снайпера Elian і оголосила, що на закритих кваліфікаціях на ESL Challenger Rotterdam зіграє з стендином українцем SENSEI, про що ходили чутки раніше. 

В останній час справи російського колективу йшли не дуже добре. Ще навесні команда входила до десятки найкращих, проте потім провалила ряд турнірів в тому числі відбірковий RMR на Мейджор в Антверпені. 

На сьогодні команда займає 25 місце у світовому рейтингу. 

Слід зазначити, що тренер Entropiq Дмитро hooch Bogdanov був одним з тих, хто найбільше звинувачував команду Akuma, за яку грав SENSEI у використанні радар-хаку. Свого часу hooch був упевнений, що Akuma обіграла NAVI нечесно і всі гравці команди є чітерами. 

Пізніше так і не було знайдено жодних доказів нечесної гри Akuma, а всі звинувачення української команди залишилися лише балачками. 

Материалы по теме

IKLA офіційно підписали контракти з SENSEi, j3kie та Psycho

SENSEi, j3kie та Psycho пройшли випробувальний термін, підписали контракт з IKLA на 2 роки. Про це український клуб повідомив у своїх соціальних мережах.

Outsiders виграли ESL CHALLENGER ROTTERDAM

Ще одна російська команда поповнить бюджет, щоб РФ і надалі намагалася знищити Україну, а все через відсутність адекватних санкцій щодо росіян в кіберспорті.

SENSEi та j3kie замінять Smash та uQlut у EC Kyiv

До EC Kyiv на тестовий період приєдналися Дмитро SENSEi Шворак та Євгеній j3kie Сергачов. Про це клуб повідомив у своєму Telegram. «Новачки» замінять Smash, який вже раніше був на заміні та uQlut, який також стає запасним гравцем.

Перехід українця SENSEI в російську команду Entropiq під час війни — реакція спільноти та лідерів думок

Новина про те, що черговий українець буде виступати за російську команду, сколихнула українську кіберспортивну спільноту. Про перехід SENSEI до Entropiq висловилися Олександр Петрик та Іван Шевцов, також багато негативних коментарів залишили українці в різних пабліках.