Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL проведе 40 турнірів у 2023 році. Всі вони будуть входити в ESL Pro Tour і будуть охоплювати всі рівні від рівня претендентів, до найвищого рівня, куди входять турніри в Катовіце та Кельні.

Рік розпочнеться з IEM Katowice. Турнір пройде в Польщі з 31 січня по 12 лютого, а IEM Cologne — з 25 липня по 6 серпня в Німеччині. Ці два турніри матимуть призовий фонд по 1 мільйону доларів кожен.

Наступний рівень EPT — це події EPT Masters. ESL FACEIT Group планує організувати п’ять подій цього рівня: ESL Pro League 17 відбудеться на Мальті з 21 лютого по 2 квітня, IEM Spring відбудеться з 17 по 23 квітня, IEM Dallas відбудеться з 29 травня по 4 червня, ESL Pro League 18 знову буде проходити на Мальті з 15 серпня по 24 вересня, а IEM Fall відбудеться з 16 по 22 жовтня.

Останнім рівнем стане EPT Challengers, який спрямований на розвиток молодих команд та регіонів. У 2023 році відбудеться чотири сезони ESL Challenger League, які триватимуть усі 12 місяців, а також чотири турніри ESL Challenger: ESL Challenger 52 (28–30 квітня), ESL Challenger Hannover (9–11 червня), ESL Challenger Jönköping (з 24 по 26 листопада) і ESL Challenger Atlanta (з 15 по 17 грудня).

Пізніше ESL оголосять дати ряду інших турнірів, а також подробиці жіночого турніру ESL Impact.

Читайте також: Шахраї, які мають ловити шахраїв або правда про компанію ESIC

Материалы по теме

Френкі Уорд знову працює з ESL, хоча обіцяла цього не робити. Ком’юніті звинуватило ведучу у лицемірстві

Турнірний оператор ESL оголосив популярну кіберспортивну ведучу Френкі Уорд одним з талантів ESL Impact League Season 2 з CS:GO. У січні дівчина припинила працювати з компанією після того, як її купили шейхи з Саудівської Аравії і обіцяла більше не працювати на ТО.

ESL проведе ще один турнір серії IEM в Бразилії. Він відбудеться у 2023 році та збере 16 топових команд

0

ESL сподобалося, як проходив IEM Rio Major і найбільший організатор кіберспортивних змагань повідомив про те, що планує провести ще один Intel Extreme Masters у Бразилії навесні 2023 року.

ESL назвали s1mple найкращим гравцем десятиліття у CS:GO. Ще один українець замкнув рейтинг претендентів

Олександр s1mple Костилєв очікувано став гравцем десятиліття у CS по версії ESL. Світова зірка CS:GO отримав почесну нагороду прямо на сцені стадіону в Ріо.

Англомовний коментатор влаштував бійку на IEM Rio Major та був звільнений ESL і відправлений додому

Канадський коментатор Sadokist влаштував справжній скандал на IEM Rio Major і був звільнений ESL. Спочатку турнірний оператор спробував приховати скандал, сказавши лише, що «у п’ятницю ввечері був інцидент за участю Садокіста». Проте знайшлося багато свідків інциденту і правда випливла назовні.