Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL проведе 40 турнірів у 2023 році. Всі вони будуть входити в ESL Pro Tour і будуть охоплювати всі рівні від рівня претендентів, до найвищого рівня, куди входять турніри в Катовіце та Кельні.

Рік розпочнеться з IEM Katowice. Турнір пройде в Польщі з 31 січня по 12 лютого, а IEM Cologne – з 25 липня по 6 серпня в Німеччині. Ці два турніри матимуть призовий фонд по 1 мільйону доларів кожен.

Наступний рівень EPT — це події EPT Masters. ESL FACEIT Group планує організувати п’ять подій цього рівня: ESL Pro League 17 відбудеться на Мальті з 21 лютого по 2 квітня, IEM Spring відбудеться з 17 по 23 квітня, IEM Dallas відбудеться з 29 травня по 4 червня, ESL Pro League 18 знову буде проходити на Мальті з 15 серпня по 24 вересня, а IEM Fall відбудеться з 16 по 22 жовтня.

Останнім рівнем стане EPT Challengers, який спрямований на розвиток молодих команд та регіонів. У 2023 році відбудеться чотири сезони ESL Challenger League, які триватимуть усі 12 місяців, а також чотири турніри ESL Challenger: ESL Challenger 52 (28–30 квітня), ESL Challenger Hannover (9–11 червня), ESL Challenger Jönköping (з 24 по 26 листопада) і ESL Challenger Atlanta (з 15 по 17 грудня).

Пізніше ESL оголосять дати ряду інших турнірів, а також подробиці жіночого турніру ESL Impact.

Читайте також: Шахраї, які мають ловити шахраїв або правда про компанію ESIC

Материалы по теме

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

ESL та BLAST анонсували узгоджений розклад турнірів на 2025 рік. Для турнірів інших організаторів просто не залишилося місця

0

ESL та BLAST узгодили розклад турнірів на 2025 рік. Фактично дві великі компанії зараз ділять ринок змагань з CS2, принаймні на найвищому рівні.

Heroic несподівано вийшли з Луврської угоди і перестали бути партнерами ESL, але збережуть слоти на IEM Chengdu 2024 та EPL

Неочікувано Heroic вийшли з так званої Луврської угоди, про це повідомила у своєму твіттері ESL. Луврська угода – це угода про партнерство ESL та ряду провідних кіберспортивних клубів планети, які за партнерство брали участь в розподілі доходів від ліг і турнірів ESL з Counter-Strike.

Новий The International від арабів – Esports World Cup стає головним турніром року з Dota 2

Esports World Cup з Dota 2 стає головним турніром року в дисципліні, заміняючи The International. Ще під час  TI 2023 стало зрозумілим, що Valve вже не цікаво займатися кіберспортом Доти і вони передають важелі керування ESL. З анонсом Доти на EWC 2024 ця думка отримала підтвердження.