Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL відмінили IEM в Китає, про це турнірний оператор повідомив у своєму твітері. Причиною відміни стала епідемія COVID-19, яка останнім часом загострилася в піднебесній.

IEM в Китаї планували провести 6-11 грудня, проте взагалі вилучили з календаря подій. 

Ця відміна завдає потужного удару по і так слабкому регіону. В Азії всі скаржаться на те, що на їх RMR грає лише чотири команди, порівняно з 32 командами в Європі чи 16 командами в Америці. 

Також ESL оголосили, що наступний сезон EPL відбудеться вже у 2023 році, а не як було заплановано раніше у кінці цього року. 

Перенесення найбільшої ліги з CS:GO зробили для того, щоб вона не перетиналася з глобальними фіналами BLAST, які мають відбутись 23-27 листопада. 

Читайте також про волонтерські досягнення Олександра Петрика. 

Материалы по теме

Френкі Уорд знову працює з ESL, хоча обіцяла цього не робити. Ком’юніті звинуватило ведучу у лицемірстві

Турнірний оператор ESL оголосив популярну кіберспортивну ведучу Френкі Уорд одним з талантів ESL Impact League Season 2 з CS:GO. У січні дівчина припинила працювати з компанією після того, як її купили шейхи з Саудівської Аравії і обіцяла більше не працювати на ТО.

ESL проведе ще один турнір серії IEM в Бразилії. Він відбудеться у 2023 році та збере 16 топових команд

0

ESL сподобалося, як проходив IEM Rio Major і найбільший організатор кіберспортивних змагань повідомив про те, що планує провести ще один Intel Extreme Masters у Бразилії навесні 2023 року.

ESL назвали s1mple найкращим гравцем десятиліття у CS:GO. Ще один українець замкнув рейтинг претендентів

Олександр s1mple Костилєв очікувано став гравцем десятиліття у CS по версії ESL. Світова зірка CS:GO отримав почесну нагороду прямо на сцені стадіону в Ріо.

Англомовний коментатор влаштував бійку на IEM Rio Major та був звільнений ESL і відправлений додому

Канадський коментатор Sadokist влаштував справжній скандал на IEM Rio Major і був звільнений ESL. Спочатку турнірний оператор спробував приховати скандал, сказавши лише, що «у п’ятницю ввечері був інцидент за участю Садокіста». Проте знайшлося багато свідків інциденту і правда випливла назовні.