Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один з українців, що перебувають на IEM Katowice 2023 на трансляції Костянтина leniniw Сивко повідомив, що ESL заборонили проносити на арену прапори в тому числі українські.

Глядач повідомив, що у нього виник конфлікт з охороною, яка відібрала український прапор. 

Судячи з усього заборону на прапори ESL ввели після скандалу, який стався на BLAST в Абу-Дабі в кінці минулого року.  Нагадаємо, що тоді росіяни сфотографувалися з кількома гравцями G2 і російським триколором. 

Ця ситуація викликала гучний розголос і викликала обурення в українському суспільстві. Розголос набув такої сили, що G2 довелося виправдовуватися і казати, що вони не бачили прапор країни-терориста, коли їх фотографували. 

Не зовсім зрозуміло, чи дійсно на турнір заборонено проносити прапори, бо на відео з арени можна бачити численних глядачів в тому числі з жовто-блакитними стягами.

Читайте також: Гравець Team Spirit українець Мирослав Колпаков спробував виправдатися за підписання командою компанії, що спонсорує вбивство українців

Материалы по теме

ESL в колаборації з Valve випустить офіційний мерч Counter-Strike

0

ESL повідомили, що в серпні 2024 року вийде серія офіційного мерчу Counter-Strike в колаборації з розробником гри Valve. Наразі невідомо, що саме буде входити в колекцію і які ціни варто очікувати.

ESL оголосили учасників EPL S20. Серед них немає Monte

0

ESL оголосили список команд, які гратимуть в 20-му ювілейному сезоні ESL Pro League. Нажаль і тут команда Monte втратила слот і пропустить найпрестижнішу лігу планети.

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

ESL та BLAST анонсували узгоджений розклад турнірів на 2025 рік. Для турнірів інших організаторів просто не залишилося місця

0

ESL та BLAST узгодили розклад турнірів на 2025 рік. Фактично дві великі компанії зараз ділять ринок змагань з CS2, принаймні на найвищому рівні.