Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один з українців, що перебувають на IEM Katowice 2023 на трансляції Костянтина leniniw Сивко повідомив, що ESL заборонили проносити на арену прапори в тому числі українські.

Глядач повідомив, що у нього виник конфлікт з охороною, яка відібрала український прапор. 

Судячи з усього заборону на прапори ESL ввели після скандалу, який стався на BLAST в Абу-Дабі в кінці минулого року.  Нагадаємо, що тоді росіяни сфотографувалися з кількома гравцями G2 і російським триколором. 

Ця ситуація викликала гучний розголос і викликала обурення в українському суспільстві. Розголос набув такої сили, що G2 довелося виправдовуватися і казати, що вони не бачили прапор країни-терориста, коли їх фотографували. 

Не зовсім зрозуміло, чи дійсно на турнір заборонено проносити прапори, бо на відео з арени можна бачити численних глядачів в тому числі з жовто-блакитними стягами.

Читайте також: Гравець Team Spirit українець Мирослав Колпаков спробував виправдатися за підписання командою компанії, що спонсорує вбивство українців

Материалы по теме

ESL оголосили склад учасників Dreamleague S19, де розиграють 1 мільйон доларів США

0

ESL анонсували склад учасників першого сезону Dreamleague з Dota2. Нагадаємо, що цей відроджений турнір стане частиною системи турнірів альтернативних турнірам від VALVE.

ESL відроджує Dota 2, анонсувавши потужну серію турнірів з феноменальним призовим фондом

ESL анонсували грандіозну серію турнірів з Dota 2, яка виглядає навіть потужніше, ніж офіційні турніри від VALVE. Серія міститиме два сезони відновленої Dreamhack DreamLeague, перший сезон якої відбудеться з 9 по 23 квітня, а другий проходитиме з 11 по 25 червня. Завершиться серія грандіозним турніром Riyadh Masters в Саудівській Аравії в липні.

Відеоблог IEM Katowice 2023 від хлопця, який створив скандал навколо G2 та українського прапора

0

Український блогер, який здійняв резонансний скандал щодо українського прапора та G2, виклав відео зі своїми пригодами і детальним описом ситуації з IEM Katowice 2023.

G2 зім’яли український прапор і відмовилися поставити на ньому автографи для фаната з України

0

Український вболівальник та коментатор D3str0_o на IEM Katowice 2023 спробував сфотографуватися з гравцями команди G2 з українським прапором, проте команда відмовилася це робити, а HooXi зім’яв і відкинув прапор у бік, принаймні так описав ситуацію українець.