Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Федерація Кіберспорту України повідомила, що на щорічній Асамблеї EEF вона домоглася призупинення членства Федерації Кіберспорту РФ у Європейській Федерації Кіберспорту.

Також всім громадянам Росії буде заборонено брати участь у Чемпіонатах Європи з кіберспорту під егідою EEF.

Заява UESF

Україна веде успішну військову кампанію, а ми воюємо на кіберспортивному фронті.

Вчора у Стокгольмі відбулась щорічна Генеральна Асамблея Європейської федерації кіберспорту.
На засіданні обговорювались плани розвитку кіберспорту в Європі, а також за ініціативою України та Швеції було розглянуто питання щодо санкцій до федерації кіберспорту росії та засудження агресії в Україні.

Кіберспортивна платформа є ефективним інструментом донесення правдивої інформації до світової спільноти.
Представник України Едуард Анохін виступив для делегатів європейських країн, де нагадав, які терористичні злочини коїть країна-агресор в Україні.
Як результат — мажоритарною більшістю голосів європейських колег членство росії у Європейській федерації кіберспорту було зупинено та заборонена участь російських спортсменів у майбутніх чемпіонатах Європи.

Ми вдячні нашим європейським колегам за підтримку України, особливо шведським колегам за їх чітку та сміливу позицію й доброзичливий прийом.

Читайте також: Valve представили нового героя в Dota 2, прообразом якого стала Свята Смерть з мексиканської культури

Материалы по теме

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.

Відкриваємо збір на екіпірування для видатного кіберспортсмена Tresh.C-club, який відправляється воювати проти російських окупантів

Звертаємося насамперед до олдскульних читачів нашого сайту, проте будемо щиро вдячні, якщо і всі інші допоможуть у добрій справі. Один з найкращих гравців України у Warcraft III Артем Мосякін відомий, як Tresh.C-club, повернувся до України із закордону, щоб боронити батьківщину від російського вторгнення. Зараз Артем закінчує навчання та скоро відправиться на фронт, тож потребує додаткового

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.

Blizzard прибрала можливість прив’язати мобільний номер до акаунту Battle.net для росіян. Це унеможливлює гру в деякі ігри Бліззард

Blizzard прибрала можливість прив’язки телефонного номера до акаунту Battle.net для російських користувачів. Це відбувається через введення міжнародних санкцій через розв’язану Росією війну в Україні.