Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Состоялись первые два матча плей-офф ESL Pro League Season 13, по итогам которых мы узнали имена команд, покинувших турнир.

Результаты матчей:

  • FURIA — FunPlus Phoenix | 2:1
  • G2 — Team Liquid | 2:1

FURIA — FunPlus Phoenix

Европейский коллектив FPX выступает на этом турнире с заменой в лице suNny, который к тому же заболел Covid-19. Но на первой карте бывшие Godsent сумели удивить бразильцев из FURIA, выиграв свой пик, карту Nuke, со счетом 16:14.

Но, в первую очередь, благодаря своей крутой индивидуальной форме, FURIA разгромили соперника на Vertigo, 16-7, и на Inferno, 16-11. Лучшим игроком матча стал VINI, который закончил встречу с рейтингом 1.42.

G2 — Team Liquid

Безусловно, главный матч первого игрового дня в плей-офф ESL Pro League Season 13. Liquid бодро стартовали, выиграв чужой пик, Dust 2, 16-11. Но на второй карте босниец huNter- отыграл выше всяких похвал, сделав 35 киллов и обеспечил победу для своей команды на Vertigo. Все решалось на Inferno.

Liquid стартовали за CT и выиграли 10 раундов. Но блестящая игра от AmaNEk и чудо камбек от G2, принес европейскому коллективу победу со счетом 16-14 на третьей карте.

Итоговые 2-1 в пользу G2 и они завтра сыграют с FURIA в следующем раунде плей-офф ESL Pro League Season 13.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Матч дня. Natus Vincere против Complexity в плей-офф ESL Pro League Season 13

Сегодня свои матчи сыграют двое представителей СНГ региона — Virtus.pro и Natus Vincere. «Мишки» сыграют против ENCE, а «Рожденные Побеждать» встретятся с европейцами из Complexity.

Материалы по теме

Spirit vs FURIA — пряма трансляція другого чвертьфіналу PGL Major Antwerp 2022. UPD: Дивитись результат матчу

0

Стадія Чемпіонів PGL Major Antwerp 2022 продовжується другим чвертьфіналом, де зустрінуться росіяни Spirit проти бразильців FURIA. Початок матчу о 21.00 за Києвом.  Команди потенційно майже рівні, букмекери фаворитом з невеликою перевагою вважають бразильську п’ятірку, але Spirit вже звикли дивувати на цьому Мейджорі, тому цілком можуть перемогти та пройти до півфіналу. На наш погляд само вони

NAVI у складному поєдинку обіграли G2. s1mple відзначився феноменальними моментами

0

Команда NAVI виграє G2 в першому матчі на PGL Major Antwerp 2022. Перша половина гри була досить рівною, але при грі за захист G2 виглядали більш переконливими, однак s1mple переломив ситуацію своєю неймовірною грою, вивівши команду на нічию, проте G2 зрівняли рахунок і все вирішувалося у додаткових раундах.

Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter- Ковач продовжили контракти з G2 на кілька років. Відео на честь угоди від G2

0

Брати  Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter— Ковач продовжили контракти з клубом G2 Esports на декілька років. Організація повідомила про це у соціальних мережах. G2 не назвала подробиць угоди. На честь анонсу клуб випустив відео із хайлатами кіберспортсменів.

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім