Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бразильська FURIA стала чемпіоном турніру Elisa Masters Espoo 2023. У фіналі команда з Південної Америки змогла впоратися з європейською командою Apex, завершивши зустріч з рахунком 3-1. Не можна не відмітити, що хоча в турнірі і розігрувалося 200 тисяч доларів, його проігнорували чимало топових колективів, проте серед учасників було три команди з ТОР-10 HLTV, які… в більшості не змогли навіть вийти з групи. MOUZ і Complexity вилетіли заздалегідь, а ENCE програли в першому ж турі Play-off.  

Для FURIA перемога принесла четвертий титул в їх кар’єрі. В останнє команда вигравала турнір аж у 2020 році, це сталося IEM New York. В останній час Фурія переживає не найкращий період, команда знаходиться лише на 16-му місці в світовому рейтингу. 

Турнір відмітився ще парою цікавих моментів. По-перше FalleN став гравцем, який здобував титули у всіх версіях CS, по-друге трапився рідкісний випадок, коли звання MVP турніру дісталося гравцю з переможеної команди. Найкращим на Elisa Masters Espoo 2023 став гравець Apex nawwk, який завершив вирішальну зустріч з рейтингом 1,17 і статистикою у +20 фрагів. 

Турнір зібрав досить посередні перегляди. На піку за фіналом спостерігало  227 тисяч глядачів, проте інші ігри збирали як мінімум на 100 тисяч глядачів менше.

Материалы по теме

FURIA оголосила оновлений склад, до якого приєдналася головна зірка бразильської сцени CS:GO

0

Бразильська FURIA оголосила оновлений склад на другу половину 2023 року. Команда підписала найпотужнішу персону бразильського CS:GO, якоу вже давно списали на пенсію.

Monte декласували FURIA в першому турі легенд BLAST Paris Major 2023

Український клуб Monte декласував найкращу команду Південної Америки FURIA у грі першого туру стадії легенд BLAST Paris Major 2023.

FURIA неочікувано відкрили підрозділ зі скейтбордингу, окрім нього клуб займається шахами та покером

0

Кіберспорт продовжує шукати шляхи розширення своїх кордонів і деякі клуби намагаються копіювати досвід FaZe Clan і навіть готові йти далі. Так бразильський клуб FURIA відкрив підрозділ по традиційному виду спорту – скейтбордингу, куди залучив відомого скейтбордиста і планує будувати клуб з інтересами, далекими від цифрового спорту.  Ми маємо кілька кіберспортивних напрямків, але ми також маємо