Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вот и завершился первый игровой день на турнире BLAST Premier: Spring Finals 2021.  Сегодня были матчи EG — Gambit Esports, и NiP — Complexity. Гамбиты побеждают «Злых гениев»  со счетом 2:0 и проходят в полуфинал верхней сетки.

​​ Gambit Esports завтра будут сражаться с Complexity Gaming, которые в свою очередь одержали победу над Ninjas in Pyjamas со счетом 2:0. NiP упали в нижнюю сетку и 16 июня в 19:30 состав будет играть против Evil Geniuses в матче на вылет.

Турнирная сетка после сегодняшних матчей выглядит следующим образом:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: BLAST Premier: Fall Finals 2021 станет первым масштабным LAN-турниром со зрителями по CS:GO

С 15 по 20 июня в онлайн-формате пройдет BLAST Premier: Spring Finals 2021, на котором 8 команд разыграют $425,000 и слот на BLAST Premier: World Final 2021.

Материалы по теме

BLAST Paris Major стане останнім Мейджором з CS:GO в історії

Valve повідомили, що BLAST Paris Major стане останнім Мейджором у CS:GO. Наступний Мейджор відбудеться вже у 2024 році та проходитиме в грі Counter-Strike 2.

«Все зроблено на франшизах та грошах», — Сергій lmbt Біжанов поділився своїм баченням проблем у CS:GO

0

Тренер українського клубу Monte Сергій lmbt Біжанов прокоментував своє ставлення до того, як влаштовано сучасну сцену CS:GO. Коментар спеціаліста з’явився в контексті програшу його команди у фіналі турніру CCT North Europe Series.

CS:GO встановив черговий вражаючий рекорд за кількістю гравців в Steam

0

Вперше в історії пікова кількість користувачів CS:GO перевищила позначку в 1 мільйон 400 тисяч гравців. На фоні чуток про вихід гри на Source 2 інтерес до командного шутера постійно зростає, за останній місяць CS вже сім разів бив рекорди онлайну.

В CS:GO відбувається щось незрозуміле, протягом місяця гра декілька разів побила рекорд піку гравців онлайн

0

Попри те, що в CS:GO зараз не відбувається нічого особливого, не вийшла нова операція чи патч, немає Мейджору, відсутня епідемія ковіду та інше, ледь не кожного дня гра, якій більш як 10 років, б’є нові рекорди онлайну. Саме зараз в гру грає понад 1 мільйон 354 тисячі гравців — новий черговий рекорд, який забезпечує грі