Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ще кілька днів тому головний менеджер Virtus.pro Сергій Гламазда розповідав про перспективи кіберспорту в Росії, а сьогодні йде слідом за російським кораблем. Що стало реальною причиною звільнення Гламазди, залишається загадкою. Можливо приводом послужила дискваліфікація складу VP по Dota 2, а може нездатність Сергія впорається з санкціями, які наклали на команду, а можливо весь пропутинський холдинг ESForce валиться у нас на очах і починають звільняти найбільш високооплачувану верхівку?

Хтось може навіть припустити, що у Сергія, який родом з України, нарешті прокинулося сумління і він вирішив піти проти політики роботодавців.

У будь-якому разі так швидко правду ми не дізнаємося, але багато українців жартують, що Гламазда закінчив місію з підриву Virtus.pro і тепер іде на пенсію. Офіційна ж версія явно говорить про те, що Гламазду звільнили та в VP будуватиметься жорсткіша вертикаль влади.

Офіційна заява Virtus.pro

Virtus.pro з 5 травня прощається із Сергієм Гламаздою, який очолював клуб із січня 2020 року.

Під керівництвом Сергія Virtus.pro увійшов до топ-5 світу за призовими (+$4,4 млн), склад по Dota 2 зайняв 5-6 місце на The International 2021, а склад CS:GO увійшов до топ-10 найкращих команд світу і зайняв 6-8 місце на PGL Major Stockholm 2021. З’явився молодіжний напрямок VP.Prodigy та стартували склади з нових для клубу дисциплін, реалізовано низку успішних трансферів — вихідних та вхідних.

Сергій Гламазда:

«Я вдячний Virtus.pro за цю неймовірну пригоду, яку ми разом переживали протягом двох з половиною років. Я пам’ятаю кожен турнір, кожну перемогу та поразку. Перемогами пишаюся, за поразки завжди відповідав і намагався винести з них уроки.

Спасибі талановитим гравцям, які своєю майстерністю щодня роблять клуб сильнішим. Спасибі вболівальникам, які надихали мене своїми емоціями, коментарями та, звичайно, мемами. Був радий знайомству з кожним із вас, продовжую вболівати за Ведмедів із місця глядачів!»

Virtus.pro бажає Сергію удачі в подальшій кар’єрі та дякує за внесок у розвиток клубу!

Водночас, це новий крок у житті Virtus.pro: позицію генерального менеджера клубу буде скасовано, за управління стратегічними аспектами діяльності почне відповідати команда топ-менеджерів материнської компанії клубу ESforce Holding.

Микола Петросян, генеральний директор ESforce Holding:

«Ми вдячні Сергію за його внесок, він приніс у Virtus.pro безліч нових ідей і дав старт їх реалізації. У ході спільного обговорення ми дійшли того, що зараз необхідні додаткові зусилля щодо систематизації роботи Virtus.pro та вирішення завдань, що з’явилися навесні 2022 року. Для цього ми вирішили зосередити управління клубом в руках топ-менеджерів ESforce, які бачать картину діяльності холдингу повністю.

Якщо за загальне керівництво відповідатиме ESforce, то розвитком кожної з дисциплін або їхніх груп займуться саме співробітники Virtus.pro — старші менеджери з великим кіберспортивним досвідом та розумінням своїх дисциплін. Таким чином, ми одночасно підвищуємо рівень відповідальності за клуб і зберігаємо високу деталізацію там, де це необхідно.

Результати такої реорганізації ми очікуємо побачити у нових перемогах Virtus.pro»


Коментар Gameinside: Голова холдингу ESForce Микола Петросян прийшов у компанію кілька років тому на посаду керівника порталу Cybersport.ru. За короткий термін Петросян перетворив хороший портал на щось вкрай далеке від кіберспорту. Звільнили найкращих співробітників, сайт наповнився безліччю трешового матеріалу, повністю зникли аналітичні статті, колектив залишили провідні журналісти та запровадили жорстку цензуру. Все було зроблено для того, щоб накрутити трафік.

Незабаром сайт прозвітував про успіхи з нарощування аудиторії, попереднього голову холдингу звільнили, а Петросян зайняв друге крісло. Сьогодні ми спостерігаємо, як Петросян займає третє крісло та фактично повністю узурпує владу в ESForce у своїх руках.

З упевненістю можна сказати, що після звільнення Гламазди на Virtus.pro чекає багато змін. Гайки закрутять ще сильніше, всіх не лояльних до Путіна точно звільнять, адже Петросян відомий своєю відданістю російській владі.

Тепер з упевненістю можна сказати, що склад CS:GO теж чекають зміни або розпуск. Петросян не терпітиме нікого, хто хоч трохи співчуває Україні. 

Зверніть увагу на висловлювання Петросяна про: » управління клубом в руках топ-менеджерів ESforce, які бачать картину діяльності холдингу повністю«. Ми впевнені, що головною метою створення холдингу ESForce булр просування ідеї єдиного російськомовного кіберспорту без кордонів, а також завоювання і домінація в російськомовному просторі з метою пропаганди проросійських ідей. Найближчим часом ми висвітлимо цю тему у великому матеріалі. 

Материалы по теме

Yekindar не зможе стати постійним гравцем Liquid. Детальний опис чому саме

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Команда Virtus.pro замінила казахстанця та латиша на двох росіян, до складу взяли гравців k23

0

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.