Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Google Stadia мертва. Віце-президент і генеральний менеджер Stadia Філ Гаррісон оголосив, що хмарний сервіс потокового передавання ігор Google буде закрито в січні 2023 року, менш ніж через три роки після його запуску, і лише через два місяці після того, як Google офіційно заперечував чутки про закриття Stadia.

Гаррісон підтвердив, що кожному, хто купив обладнання та ігри для Google Stadia, буде повернуто кошти за покупки. Гаррісон сказав наступне:

Ми вдячні відданим гравцям Stadia, які були з нами з самого початку. Ми повернемо кошти за все обладнання Stadia, здійснене через Google Store, і всі покупки ігор і додаткового вмісту, здійснені через Stadia Store. Гравці й надалі матимуть доступ до своєї бібліотеки ігор і гратимуть до 18 січня 2023 року, щоб вони могли завершити останні ігрові сесії. Ми очікуємо, що більшість повернень буде завершено до середини січня 2023 року. 

Причини закриття Stadia прозаїчні. Платформа так і не набула масової популярності. Хоча сама ідея сплачувати за підписку і грати в ігри віддалено, не витрачаючи великі гроші за потужне ігрове залізо здається привабливою, в реальному житті не все так просто. 

Віддалена гра стикається з багатьма проблемами, основною з яких є затримка, що робить неможливим повноцінну гру проти тих, хто грає на реальному залізі. Гугл випробували теорію і побачили, що вона не працює. 


Коментар Gameinside: В момент анонсу Stadia трохи напружилися власники комп’ютерних клубів. Не секрет, що значна частина відвідувачів клубів не має своїх потужних ПК, тому і обирає гру з клубу. Стадія мала розв’язувати проблему ПК для масової аудиторії, проте це їй так і не вдалося, власники клубів можуть бути щасливі.

Материалы по теме

В Індії заборонили PUBG Mobile. Це пов’язують з інцедентом, коли підліток вбив свою матір через гру

В Індії вдруге заборонили PUBG Mobile. Уряд зобов’язав Google та Apple видалити додаток гри зі своїх платформ.

Google відключить сервери глобального кешування та сповільнить роботу Youtube в Росії

Google повідомила низку російських інтернет-провайдерів про відключення серверів Google Global Cache, які дають змогу прискорити роботу сервісів компанії. Інформацію опублікувало видання РБК із посиланням на кілька джерел.

Еще один проект Google и Microsoft накрылся медным тазом. Stadia отправилась в утиль вслед за Mixer

Существования облачного сервиса видеоигр разработанного компаниями Google и Microsoft под названием Stadia находится под большим вопросом.