Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Починається фінал VALORANT Masters Copenhagen у якому в форматі Best of 5 зіграють представники Європи команда FPX та представники Азії команда Paper Rex.

До фіналу команди дісталися, подолавши групову стадію, а потім сітку Double Elimination, при цьому команда з Сингапуру не програла жодного матчу, а от FPX довелося продиратися по нижній сітці. 

У фінальному матчі у жодної команди немає переваги по картах, проте є переваги по банах карт, такі правила турніру. На думку букмекерів фаворитами турніру є команда Paper Rex. 

Склад Paper Rex

Склад FPX

Сітка турніру

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ Англійською

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ Російською

Дивіться класний відеогайд для новачків VALORANT. Відомий тренер Іван Шевцов доступно розповідає основи про гру від Riot.

Материалы по теме

NAVI оголосила про підписання нового складу з VALORANT та презентували його відео в стилі G2

NAVI презентували свій новий склад з VALORANT. Попередні чутки повністю підтвердилися і чорно-жовті підписали склад FPX на чолі з Ange1 з однією заміною – замість Ардіса за команду буде грати Чемпіон Світу 2021 року cNed.

NAVI ведуть перемовини з FPX. За чутками склад Кирила Angel Карасьова стане новим складом чорно-жовтих з VALORANT

За інформацією ряду ЗМІ український клуб NATUS VINCERE веде активні перемовини про перехід під їх тег європейського складу клубу FPX під керівництвом Кирила Angel Карасьова.

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.

Riot Games оголосила всіх партнерів професійних ліг VALORANT. Там є NAVI, але немає команди Кирила Карасьова FPX

Riot Games оголосили всі команди, які стануть партнерами професійної франшизної ліги з VALORANT. Партнерами розробника гри стануть тридцять організацій, по десять з трьох регіонів, у яких будуть проводитись регулярні ліги.