Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В той час, як ветеран німецького CS gob_b пішов у тренери, інший ветеран не втрачає нагоди ще раз спробувати свої сили у ролі гравця.

Знаменитий колись снайпер NAVI Ладіслав Guardian Ковач зібрав нову команду з молодих чеських гравців. П’ятірка буде виступати під тегом Sampi – чеської команди у якої окрім CS:GO є склади з LOL, FiFA, Brawl Stars та Fortnite. 

Шестикратний член ТОР-20 рейтингу HLTV, Ковач провів 2021 рік, граючи під прапорами Singularity та Trident, але не зміг досягти особливого успіху в турнірах з обома командами.

Тепер 30-річний гравець вперше за десять років буде грати не в міжнародному, а в національному складі та буде передавати свій величезний досвід молоді.

Склад команди Sampi

Ladislav “⁠GuardiaN⁠” Kovács
Lukáš “⁠sAvana1⁠” Lintner
Matúš “⁠MATYS⁠” Šimko
Andrej “⁠ADEJIS⁠” Kameništiak
Michal “⁠T4gg3D⁠” Vrzal
Jakub “⁠Bfull⁠” Kokoška (coach)

Раніше ми писали, що до CS:GO повернувся Gob_b, правда не в якості гравця, а в якості тренера команди BiG.

Материалы по теме

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

GuardiaN покинул состав Team Singularity

Team Singularity объявила о расставании с Ладиславом «GuardiaN» Ковачем. Анонс состоялся на официальном сайте клуба.

GuardiaN может покинуть про-сцену CS:GO – Seized прокомментировал слухи

Слухи про уход словацкого снайпера Ладислава GuardiaN Ковача с про-сцены CS:GO прокомментировал киберспортсмен Денис seized Костин. По словам Костина, GuardiaN пока не хочет играть в CS, а также seized  обмолвился, что до “анонса” неправильно отвечать на подобного рода вопросы. О каком анонсе идёт речь, неужели GuardiaN  действительно отправляется в отставку?