Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В рамках группового этапа Женьшао DANK1NG Лув практически в одиночку выиграл раунд для своей команды. Китайский игрок сделал квадро-килл с P250 на пистолетном раунде.

После первой выигранной карты, TYLOO удачно начали вторую карту, выиграв пистолетный раунд благодаря четырем фрагам от DANK1NG. Противники начали пушить Лува, но тот благополучно убил всех противников. В итоге Mirage TYLOO проиграли, но матч в итоге был выигран.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ: Смоук не проблема. Grim делает эйс против 100 Thieves

Perfect World Asia League Fall 2020 проходит в период с 16 сентября по 11 октября в онлайне. 10 коллективов сражаются за общий призовой фонд в размере $100,000.

Материалы по теме

ІСТОРІЯ CS:GO 2012 РІК: Темні часи CS та поява нової надії

До десятої річниці CS:GO залишилися лічені дні, тому портал HLTV.org вирішив присвятити низку статей цій події та розповісти про основні віхи розвитку найпопулярнішого тактичного шутеру планети.

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

CS:GO проти VALORANT — порівнюємо показники популярності конкурентів на прикладі IEM Cologne та Masters Copenhagen

Ще кілька років тому Counter-Strike: Global Offensive був безумовним лідером серед тактичних командних шутерів та не мав жодного конкурента, проте два роки тому з’явився VALORANT.

Вийшло досить важливе оновлення CS:GO в якому послабили M4A1-S та внесли багато змін на карті Ancient

В черговому оновленні CS:GO розробники досить суттєво знизили ефективність M4A1-S зменшивши об’єм магазина з 25 до 20 патронів. Також значних змін зазнала карта Ancient.