Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы SuperNova CS:GO Malta анонсировали группы и первые матчи своего турнира. В дебютном матче группы «В» HellRaisers сразятся с Gambit Esports.

1538073143.2351

В группу «А» попали LiquidNRGKinguin и Virtus.pro. В параллельной группе сыграют HellRaisersBIGGambit и TYLOO. С матчами можно ознакомиться ниже:

Группа «А»:

Liquid vs.  Virtus.pro
 NRG vs.  Kinguin

Группа «В»:

 HellRaisers vs.  Gambit
 TYLOO vs.  BIG

SuperNova CS:GO Malta, который организуют Quickfire вместе со StarLadder, будет проходить 29 ноября по 2 декабря в городе Сент-Джулианс, Мальта. Восемь коллективов разыграют между собой общий призовой фонд в размере $150,000.

Источник

Материалы по теме

M3C (екс Gambit) не отримали місця у професійній лізі VALORANT і розвалилися

Колишня команда Gambit з VALORANT, яка після закриття клубу продовжила грати під тегом M3C, припиняє своє існування.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

Колишній гравець pro100 доповнив склад української команди EC Kyiv

0

Несподівано український клуб EC Kyiv повідомив про прийняття у склад колишнього гравця pro100 латвійця Вадима Flarich Карєтіна.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.