Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

HLTV оголосили перших номінантів своєї щорічної премії HLTV Award Show, нагородження якою відбудеться незабаром у Белграді.

За ці нагороди голосує комісія з п’яти співробітників HLTV, десяти талантів і двадцяти представників найкращих команд року. Вибір залежить не від статистики, а саме від голосування журі експертів. 

Снайпер року

Хельвійс broky⁠ Сауканц
Ілля m0NESY Осипов
Матьє ZywOo⁠ Хербо

З трьох минулорічних номінантів на премію снайпера року залишився лише ZywOo і француз має найбільші шанси, враховуючи, що він заробив за рік п’ять премій MVP та рейтинг 1,30.

До нього приєдналися broky та m0NESY, які закінчили рік із більшою кількістю вбивств з AWP за раунд і можуть створити йому жорстку конкуренцію, якщо за них проголосує комісія. 

IGL року

Ден apEX⁠ Мадесклер
Фінн karrigan⁠ Андерсен
Марко Snappi⁠ Пфайффер

У 2023 році ми побачили роботу багатьох сильних лідерів у грі. Heroic під керівництвом cadiaN⁠ були успішними як і раніше, G2 Расмуса HooXi⁠ Нільсена виграла Катовіце та Кельн, а Каміл siuhy⁠ Шкарадек завоював славу після фінального виступу на Major і перемоги в EPL. Зрештою наша комісія обрала більш досвідчене тріо, кожному з яких понад 30 років.

Vitality під керівництвом ApEX виграв найбільший турнір року та завершив рік перемогами на осінньому та світовому фіналі BLAST.

karrigan⁠ приніс FaZe перемогу у турнір Великого шолома на початку року, перш ніж шквал титулів і п’ять гранд-фіналів у Counter-Strike 2 забезпечили FaZe рік, яким можна пишатися.

Тим часом ENCE Snappi зламали серію своїх поразок у фіналах, перемігши в IEM Dallas, що закріпило данця серед найкращих капітанів гри.

Опенфрагер року

 Нікола NiKo⁠ Ковач
 Ховард rain⁠ Найгаард
 Доріан xertioN⁠ Берман

NiKo, володар корони «опенфрагер року» у 2022 році, знову потрапив у фінальну трійку після року, коли він завоював титул MVP на IEM Cologne і дев’ятий рік виступав на найвищому рівні.

rain — ще один ветеран, справжній X-фактор для FaZe, який стабільно може похвалитися чудовими показниками виграшів на вирішальних картах, і перемогах у ключових раундах. Права рука Каррігана здобув власний титул MVP у Сіднеї і у свої 29 років він все ще кидає виклик зіркам вищого рівня.

19-річний xertioN завершує список як новачок, готовий пожертвувати своїм життям і статистикою, щоб звільнити простір і надати перевагу для команди.

Тріо виграло у інших сильних претендентів зокрема Мартіна stavn⁠ Лунда і Бенджаміна blameF⁠ Бремера.

Люркер року

 Девід ⁠⁠frozen⁠ Чернянський
 Робін ropz⁠ Кул
 Лотан Spinx⁠ Гіладі

Минулого року в цій категорії переміг Сергій Ax1Le⁠ Рихторов, а у 2023-му все змінилося.

frozen⁠ був ключовим і стабільним гравцем MOUZ, перш ніж отримати запрошення у FaZe наприкінці року.

ropz за цей рік отримав три MVP і підніс FaZe з переходом до CS2.

Spinx був зірковим стрільцем Vitality, який хоч і був в тіні ZywOo, але був домінуючою силою сам по собі.

Twistzz⁠, KSCERATO та NertZ мали шанс увірватися до трійки лідерів, але їм трохи не вистачило.

Опорник року 

 Шахар flameZ⁠ Шушан
 Джастін jks⁠ Севідж
 Еміль Magisk Рейф

flameZ відкриває категорію опорників завдяки успішному року, коли він об’єднався з Vitality та відмінно адаптувався до обмежених позицій CT.

jks був звільнений з G2 у листопаді, але заслужив місце серед трьох найкращих опорників року, наблизившись до звання MVP у Катовіце та забезпечивши базу для отримання другої корони G2.

Нарешті Magisk приєднується до банди після того, як виграв свій четвертий Major і показував справжнє мистецтво тримання позицій. 

Найближче до трійки лідерів були sjuush⁠b1t⁠ та Jimpphat⁠.

Тренер року

 Ету sAw⁠ Саха
 Деніс sycrone⁠ Нілсен
 Дені zonic⁠ Соренсен

Переможець 2022 року Андрій B1ad3⁠ Городенський вибуває зі змагань у 2023 році. А от другий у тому році sAw буде боротися за перемогу. Як ключова частина ENCE sAw та його IGL продемонстрували комбінацію, яка може виграти будь яку команду.

Перетворення MOUZ NXT в основний склад клубу під керівництвом sycrone окупилося. Колишній тренер академії допоміг своїм гравцям досягти успіху, і тепер він може хизуватися їх досягненнями після того, як привів одну з наймолодших команд сцени до перемоги в ESL Pro League Season 18.

zonic не той тренер, якого потрібно представляти. Співпраця п’ятиразового переможця Major із apEX спочатку була нелегкою, оскільки Vitality намагалася знайти баланс між французькою та данською школами Counter-Strike, але у 2023 році все вийшло. Зрештою zonic зміг добути найголовніше – перемогу на Мейджорі& 

Хайлайти року

 Каспер cadiaN⁠ Мюллер – Nuke 1v5
 Ілля m0NESY⁠ Осіпов – Banana Ace
 Матьє ZywOo⁠ Хербо –  Nuke 1v4 

 

 

 

Материалы по теме

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.

Англомовні запроданці та інші зашквари трансляцій турніра Путіна “Ігри майбутнього”

В Росії розпочався турнір Путіна “Ігри майбутнього”. Попри сподівання, на турнірі з Dota 2 була присутня англомовна трансляція і на ній працювали відносно відомі англомовні таланти, один з яких навіть коментував The International.

Відома українська стримерка і подруга Сімпла зилишила Україну і стала амбасадором російської команди Aurora

Відома українська  стримерка та інста-блогерка Diana Rice, знаходячись в Києві після початку повномасштабного вторгнення, остаточно обрала бік Росії. Дівчина, широко відома в кіберспортивному ком’юніті, стала амбасадором та ведучою російської команди Aurora, головним спонсором якої є російський букмекер 1xbet.