Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Попри перехід спільноти CS з CS:GO на CS2 найбільший в світі кіберспортивний портал HLTV.org проведе цього року церемонію нагородження найкращого гравця року в CS, найкращої команди тощо.

Церемонія нагородження HLTV Award Show 2023 відбудеться 13 січня 2024 року в Белграді, Сербія. Спонсором премії буде заборонений в Україні російський букмекер, що навряд завадить деяким українським командам і гравцям відвідати премію. 

Церемонії як завжди передуватиме оголошення ТОР-20 найкращих гравців світу, однак нагороди HLTV також будуть вручені найкращій жіночій команді та гравчині, найкращій команді в цілому, а також новачку року.

Нагороди журі призначатимуть професійні гравці (20 осіб), таланти (10 осіб) і співробітники HLTV (5 осіб), чиї голоси визначатимуть найкращих на кожній ролі, від IGL до AWP, а також найкращий момент року.

Доповненням до шоу цього року будуть нагороди Community Awards. Більше інформації про Community Awards буде оголошено найближчими тижнями.

Цікаво, що при переході з CS 1.6 на CS:GO портал пропустив один рік і не нагороджував гравців у 2012 році. За словами HLTV зараз ситуація зовсім інша через те, як відбувається перехід, тому при визначенні найкращих, як завжди будуть враховуватися результати за змагальний рік, причому будуть враховуватися як результати з CS:GO, так і з CS2. 

Нагадаємо, що у 2022 році найкращим гравцем вже втретє став s1mple. Цього року майже стовідсотково найкращим має втретє стати zyw0o.

Материалы по теме

MOUZ вперше в історії очолили рейтинг HLTV. Положення українських команд

0

MOUZ вперше в історії клубу очолили світовий рейтинг з CS за версією HLTV. Після перемоги на двох великих турнірах поспіль команда змогла обійти FaZe Clan. Третю позицію займають переможці останнього Мейджора команда NAVI.

10 речей, які треба знати про перший Мейджор з Counter-Strike 2

0

HLTV опублікували цікаву інфографіку до першого Мейджора з CS2. З неї можна дізнатися з якої країни на турнірі буде найбільше учасників, хто має найбільший вінстрік, скільки гравців вперше потрапили на Мейджор та багато іншого.

Оновилися рейтинги HLTV та Valve

0

Оновилися рейтинги HLTV та Valve з CS2. Український клуб Monte втратив ще дві позиції мі вочевидь після Мейджора може залишите першу двадцятку найкращих команд світу.

NAVI повернулися в трійку найкращих команд світу з CS. Оновився рейтинг HLTV

0

Після надзвичайно вдалого виступу на весняному BLAST NAVI піднялись на одну позицію і повернулися в трійку найкращих команд світу.