Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб IKLA тріумфував у фіналі міжнародного онлайн-турніру Forvard Cup. За перемогу команда отримала найбільший виграш у своїй історії — 25 000 доларів США.

 Загалом у події брало участь багато академічних складів відомих команд, а також чисельні українські команди в тому числі IKLA, Monte, Iron Branche та LeoGaming. 

Спочатку учасникі відіграли групу по швейцарській системі, після чого зіграли Play-off. У фіналі турніру IKLA зустрілися з Iron Branch. Сухий рахунок зустрічі 2-0 погано відображає протистояння, так як рахунки на картах говорять про достатньо щільну боротьбу — IKLA перемогли з рахунками 16-14 та 16-13 на Overpass та Ancient відповідно. 

Нажаль попри великий призовий фонд турнір був відсутній на платформі HLTV. Можливо це пов’язано з підозрами в тому, що на турнірі гралися договірні матчі. На диво, хоча на турнірі розігрувалося аж 50 тисяч доларів, в ньому не брали участь відомі команди. 

Читайте також: Всі переможці церемонії нагородження найкращих у CS:GO — HLTV Award Show 2022

Материалы по теме

IKLA підписали молодого українського гравця і повністю укомплектували склад

0

Клуб IKLA повідомив про підписання дворічного контракту з Артемом Kensizor Капраном. 17 річний українець перейшов до ікластих з команди Iron Branch.

Після провалу на відбіркових до Мейджора клуб IKLA звільнив двох гравців і головного тренера команди

0

Цілком прогнозовано після провалу на відбіркових до Мейджора український клуб IKLA мав зробити якісь зміни, але досить неочікуваною стала новина про те, що клуб звільняє одразу двох гравців і головного тренера. У офіційному зверненні клуб подякував гравцям і окреслив найближчі плани на майбутнє.

Український гравець відомого клубу несподівано пройшов на закриті кваліфікації на Asia-Pacific RMR

0

Український гравець Павло uQlutzavr Білов, який технічно знаходиться на лаві запасних в клубі IKLA, несподівано пройшов на закриті кваліфікації RMR BLAST Paris Major в регіоні Середнього Сходу.

B8 перемогли у видовищному дербі українських команд і вибили IKLA з кваліфікацій на RMR BLAST Paris Major

0

У видовищному та безкомпромісному українському дербі між IKLA і B8, яке відбулося у матчі за виживання на європейських закритих кваліфікаціях на RMR BLAST Paris Major перемогу вибороли B8. Матч почався з піку команди B8 — коронної Ancient, де на минулому RMR вони здолали самих fnatic, проте IKLA були готові до цієї карти і впевнено перемогли