Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб IKLA повідомив про підписання дворічного контракту з Артемом Kensizor Капраном. 17 річний українець перейшов до ікластих з команди Iron Branch.

Трансфер прокоментував тренер IKLA Роман Wolf 

Робота з молодими гравцями — це насолода. Свіжа й заряджена кров надає сил не тільки собі, а й команді. Я радий, що саме Артем виборов право захищати кольори нашої команди. Трошки часу на адаптацію та реформування і буде вогонь. У свої 17 років він показав, що його перспективність з часом виросте у професіоналізм. Kensizor підходить нам за багатьма критеріями. Навіть вже має досвід в професійному кіберспорті у складі Iron Branch та молодіжні команди NAVI. Він надзвичайно холоднокровний, як на свій вік. З нетерпінням чекаю, коли всі наберуть форму та зіграються. Ви будете приємно здивовані на що спроможні наші хижаки.

Також підписання нового гравця прокоментував CEO IKLA Максим Беднарський

Ми обирали поміж декількома молодими гравцями й саме Артем підійшов команді найбільше. Ми робимо вклад в майбутнє, підписуючи такого молодого гравця. Він проявив себе на тренуваннях проти команд Т1 рівня з найкращого боку. Також психологічні тести показали, що Артем не за віком розсудливий та має чіткі цілі на кар’єру. Тренер та гравці підкреслили його механічні навички під час тренувань. Думаю Артем буде швидко прогресувати й фанати зможуть оцінити його виступи вже найближчим часом. Ми підписали контракт на 2 роки, за цей час Артем зможе проявити себе та повністю розкритися як гравець високого рівня в нашій команді. Зараз гравці активно працюють над маппулом та тактиками до змагань. Підтримайте молодого гравця в коментарях та вболівайте за IKLA!

Нагадаємо, що після провалу на відбіркових до Мейджору IKLA звільнили головного тренера і двох гравців, а також повернули до активного складу uQlutzavr. 

Актуальний склад IKLA виглядає наступним чином: 

byr9;
Kvem;
s4ltovsk1yy;
uQlutzavr;
kensizor;

WOLF (тренер).

Читайте також: Віктор sdy Оруджев звинуватив гравців PALOMA у використанні читів і закликав турнірних операторів використовувати античитерські програми

Материалы по теме

Після провалу на відбіркових до Мейджора клуб IKLA звільнив двох гравців і головного тренера команди

0

Цілком прогнозовано після провалу на відбіркових до Мейджора український клуб IKLA мав зробити якісь зміни, але досить неочікуваною стала новина про те, що клуб звільняє одразу двох гравців і головного тренера. У офіційному зверненні клуб подякував гравцям і окреслив найближчі плани на майбутнє.

Український гравець відомого клубу несподівано пройшов на закриті кваліфікації на Asia-Pacific RMR

0

Український гравець Павло uQlutzavr Білов, який технічно знаходиться на лаві запасних в клубі IKLA, несподівано пройшов на закриті кваліфікації RMR BLAST Paris Major в регіоні Середнього Сходу.

B8 перемогли у видовищному дербі українських команд і вибили IKLA з кваліфікацій на RMR BLAST Paris Major

0

У видовищному та безкомпромісному українському дербі між IKLA і B8, яке відбулося у матчі за виживання на європейських закритих кваліфікаціях на RMR BLAST Paris Major перемогу вибороли B8. Матч почався з піку команди B8 — коронної Ancient, де на минулому RMR вони здолали самих fnatic, проте IKLA були готові до цієї карти і впевнено перемогли