Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

s1mple дав інтерв’ю HLTV, розповівши про свої плани повернення в гру, навчальний стартап над яким працює та багато іншого.

Основні тези: 

  • Костилєв насолоджується відпочинком від гри та вирішує питання легального проживання в Європі. 
  • Зайнятий своїм навчальним проектом проте слідкує за матчами ТІР-1 команд, щоб залишатися в меті. Надалі планує грати професійно і займатися проектом одночасно. 
  • Гравець радіє змінам в КС, які відбуваються останнім часом і сподівається, що з часом гра стане такою ж гарною, як був CS:GO в кінці його епохи. Зараз найбільшою проблемою гри є читери, через яких грати просто неможливо. 
  • Про повернення на просцену конкретики немає. Все залежить від виступів NAVI і готовності інших команд знайти велику суму грошей. Ймовірно ясність з’явиться під кінець сезону, коли команди традиційно роблять решафли. 
  • Він хотів, щоб на Мейджорі перемогли FaZe, бо не хотів, щоб NAVI виграли без нього, але серцем вболівав за NAVI, тому радий їх перемозі і йому не боляче, що вони перемогли без нього.
  • За час відпустки він отримав кілька запрошень, але деякі з них його не зацікавили, а в деяких команд було недостатньо грошей. 

 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

Телеграм-канали проекту Play Like S1mple показали, хто буде основною аудиторією навчального проекту Сімпла

0

Олександр s1mple Костилєв завів телеграм-канали для свого проекту Play Like S1mple на всіх мовах, на яких його проект доступний в тому числі і російською мовою.

s1mple запустив свою школу Counter-Strike Play Like S1mple. Ділимося нашими враженнями від першого уроку

Олександр s1mple Костилєв запустив свою онлайн-школу Counter-Strike під назвою Play Like S1mple. На сайті проекту будуть доступні 60 уроків, які сам гравець називає “революційними”.

Кібершкола s1mple запускається 13 травня. Вже відома вартість підписки

Олександр s1mple Костилєв в інтерв’ю виданню Esports Insider розповів про свою школу CS і назвав дати запуску проекту.